Хіти тижня. "Треба їхати жити в Африку": Українці вже почали отримувати платіжки за опалення і шоковані цінами

Опалювальний сезон – це зовсім не той період, який чекаєш в перших числах вересня. Коли на вулиці ще тепло, а у квартирах затишно, зовсім не хочеться думати про те, що скоро настане зима і почнуть приходити нечувані платіжки за теплопостачання, передають Патріоти України.

Проте абонентам Херсонської ТЕЦ довелося подумати про це. Точніше – їм нагадало і неприємно здивувало місцеве теплопідприємство. Днями споживачам стали розсилати квитанції для оплати, де фігурують чотиризначні суми.

"Сьогодні побачила рахунок від ТЕЦ! Спочатку отетеріла, невже повинна! Може вже з пам'яттю не те й не сплатила рахунок! А коли придивилася, не було меж обурення! ТЕЦ хоче передоплату за вигадане тепло! Та ще не відомо, коли вони його подадуть. При цьому ні копійки їм не повинна!" – написала одна городянка. В її платіжці була сума 808 гривень, передає khersonline.net.

  • Треба їхати жити в Африку. Там жодної ТЕЦ немає
  • У нашій країні платити за комунальні послуги наперед - дуже погана прикмета
  • Вони половину пенсіонерів мало до інфаркту не довели

У Херсонській ТЕЦ пізніше пояснили, що платіжки – це передоплата і платити необов’язково. Річ у тім, що ТЕЦ просить заплатити вже зараз аванс, щоб була можливість закупити газ.·

"У серпні цього року наші абоненти отримали платіжки з рядком рекомендованого платежу. Не для всіх це нарахування за теплову енергію було повністю зрозумілим, тож ми вирішили дати більш детальні пояснення. Ініціатива авансового платежу була запроваджена для забезпечення закупівлі енергоносіїв для осіньо – зимового періоду 2021-2022 років в умовах ринку природного газу після відміни ПСО (за новими договорами підприємства паливно – енергетичного комплексу проводять закупівлю блакитного палива за умови повної передплати або банківської гарантії)", - написали у підприємстві.

"Северный поток-2 в опасности!": У Москві "кіпіш" через ймовірний вхід "зелених" у нову владну коаліцію Німеччини

понеділок, 27 вересень 2021, 20:58

«Если с зелёными никто не вступит в союз, то проблема отпадёт сама собой. Первую роль в новом правительстве будет играть блок ХДС/СС или СДПГ. Не исключен и вариант, при котором они объединятся, благодаря чему социал-демократы получат больше мест в каб...

Гривня прогинається до долара та євро: Нацбанк оприлюднив курс валют на 28 вересня

понеділок, 27 вересень 2021, 20:10

Нагадуємо, 27 вересня котирування гривні до долара на відкритті міжбанку встановилися на рівні 26,71 – 26,73 гривні, а на закритті міжбанку встановилися на рівні 26,60 – 26,62 гривні.