Хіти тижня. "Це повинні робити усі": Міністр енергетики пояснив, чому за доставку газу платять ті, хто ним не користується

Олексій Оржель заявив, що навіть ті люди, які сьогодні газом не користуються, можуть завтра знову його використовувати.

Олексій Оржель. Фото: Деловая столица.

Сьогодні, 7 лютого, на Годині запитань до уряду в Раді міністр енергетики Олексій Оржель пояснив, звідки взялися платіжки за доставку газу у тих, хто їм взагалі не користується, передають Патріоти України.

Нардеп Лариса Білозір запитала, чому люди, які поставили собі вдома твердопаливні котли, платять за доставку газу, яким вони не користуються. Оржель відповів, що це потрібно для того, щоб був тиск в газових мережах, тому всім "потрібно платити гроші".
"Це логіка третього енергетичного пакета, так це працює в Європі", - зазначив Оржель. Також міністр сказав, що без збільшення тарифів на транспортування газу, тепла та води "ми можемо просто залишитися без інфраструктури". Оржель пояснив, що навіть ті люди, які сьогодні газом не користуються, можуть завтра знову його використовувати. Тому повинні брати участь в підтримці газорозподільних мереж.

В Україні змінюють систему соцвиплат: Ось хто тепер отримає більше грошей

четвер, 25 червень 2026, 22:52

Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...

В Україні стартують виплати 5000 грн: Ось хто зможе отримати кошти вже у липні

четвер, 25 червень 2026, 22:12

В Україні діє програма підтримки сімей з дітьми-школярами, які можуть отримати одноразову виплату у розмірі 5000 гривень для підготовки першокласників до навчального року за програмою «Пакунок школяра». Перші виплати надійдуть вже у липні-серпні — кошт...