Олексій Оржель заявив, що навіть ті люди, які сьогодні газом не користуються, можуть завтра знову його використовувати.

Сьогодні, 7 лютого, на Годині запитань до уряду в Раді міністр енергетики Олексій Оржель пояснив, звідки взялися платіжки за доставку газу у тих, хто їм взагалі не користується, передають Патріоти України.
Нардеп Лариса Білозір запитала, чому люди, які поставили собі вдома твердопаливні котли, платять за доставку газу, яким вони не користуються. Оржель відповів, що це потрібно для того, щоб був тиск в газових мережах, тому всім "потрібно платити гроші".
"Це логіка третього енергетичного пакета, так це працює в Європі", - зазначив Оржель. Також міністр сказав, що без збільшення тарифів на транспортування газу, тепла та води "ми можемо просто залишитися без інфраструктури". Оржель пояснив, що навіть ті люди, які сьогодні газом не користуються, можуть завтра знову його використовувати. Тому повинні брати участь в підтримці газорозподільних мереж.
Киргизстан зіткнувся з дефіцитом бензину марок Аі-95 та Аі-98 через обмеження постачання з Росії та сезонного зростання попиту, передають Патріоти України з посиланням на The Moscow Times. Голова Асоціації нафтотрейдерів Канатбек Ешатов зазначив, що не...
В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...