Олексій Оржель заявив, що навіть ті люди, які сьогодні газом не користуються, можуть завтра знову його використовувати.

Сьогодні, 7 лютого, на Годині запитань до уряду в Раді міністр енергетики Олексій Оржель пояснив, звідки взялися платіжки за доставку газу у тих, хто їм взагалі не користується, передають Патріоти України.
Нардеп Лариса Білозір запитала, чому люди, які поставили собі вдома твердопаливні котли, платять за доставку газу, яким вони не користуються. Оржель відповів, що це потрібно для того, щоб був тиск в газових мережах, тому всім "потрібно платити гроші".
"Це логіка третього енергетичного пакета, так це працює в Європі", - зазначив Оржель. Також міністр сказав, що без збільшення тарифів на транспортування газу, тепла та води "ми можемо просто залишитися без інфраструктури". Оржель пояснив, що навіть ті люди, які сьогодні газом не користуються, можуть завтра знову його використовувати. Тому повинні брати участь в підтримці газорозподільних мереж.
Ціни на нафту марки Brent впали більш ніж на 1% до найнижчого рівня за майже чотири місяці. Вартість чорного золота продовжує падати на тлі того, що все більше нафтових танкерів готуються вийти з Ормузької протоки, передають Патріоти України з посиланн...
Московський нафтопереробний завод Газпром нефти, який двічі потрапив під удари безпілотників у червні, не зможе відновити роботу найближчим часом. Про це повідомляє Reuters з посиланням на два джерела, знайомі з планами підприємства, передають Патріоти...