Хіти тижня. У Європі запустили у виробництво китайського конкурента Tesla Model Y

Компанія Aiways випустила перші зразки електричних кросоверів U5 для європейського ринку на своєму заводі у Китаї.

Судячи з інформації, офіційний запуск на ринок Aiways U5 в Європі запланований на квітень 2020 року, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

Електромобілі, виготовлені у відповідності з європейськими стандартами, повинні використовуватися головним чином на презентаціях у Німеччині та інших країнах ЄС. "Ці автомобілі будуть представлені європейським ЗМІ та потенційним клієнтам на різних автошоу і дозволять відвідувачам побачити і відчути європейську версію U5 до того, як вона стане доступною наступного (2020) року", - передаються слова представників Aiways.

Також вже відома деяка інформація про характеристики електрокара. Авто отримає мотор потужністю 140 кВт на передній осі. Заявлено, що він забезпечить крутний момент 315 Нм. Також відомо, що кросовер отримає акумулятори загальною потужністю 63 кВт-год, які забезпечать запас ходу у 460 км

За новими даними, в Європі Aiways U5 надійде у продажі приблизно за 35 тисяч євро без урахування субсидій.

Електрокари, імовірно, складуть конкуренцію Tesla Model Y, які, за останніми даними, повинні вийти на ринок Європи вже у першому кварталі 2020 року. Tesla уже прискорює поставки комплектувальних для електрокарів від тайванських партнерів.

Хіти тижня. "Новый удар, или Чем обернутся новшества с тарифами на коммуналку для украинцев", - експерт

четвер, 22 жовтень 2020, 19:00

"На своем внеочередном заседании в прошедшую пятницу Кабинет министров Украины утвердил законопроект, которым установление тарифов на тепловую энергию, горячую воду, водоснабжение и водоотвод полностью передается от Нацкомиссии по регулированию энергет...

Про будівництво двох баз ВМС, або Що заважає налагодити ефективну співпрацю України з країнами НАТО

четвер, 22 жовтень 2020, 9:55

Важливо розглядати розбудову військово-морського флоту України виключно в аспекті забезпечення вільного судноплавства одночасно Чорного й Азовського морів. І подавати це в аспекті деокупації незаконно анексованого Криму.