Хіти тижня. "У меня для России очень плохие новости", - економіст Демура

Якщо падіння нафти продовжиться, то Москва втратить головне джерело фінансування.

Степан Демура. Фото: РБК.

Російську Федерацію чекає дуже важкий час на тлі економічного падіння, а також пандемії COVID-19. Однак основну небезпеку для країни представляє ситуація з нафтою. Таку думку висловив економічний експерт Степан Демура, передають Патріоти України з посиланням на інтерв'ю Oilexp.

«У меня для Кремля очень неприятная новость: есть договоренности между Америкой и Саудовской Аравией, и они предполагают, что данные страны должны держать цену нефти в районе 20 долларов. Однако на этом фоне вперед выступает внешняя политика. Штаты используют эту ситуацию, чтобы избавиться от неуправляемого ими игрока на нефтяном рынке, то есть от РФ», — заявив він спочатку.

Після цього Демура висловив упевненість в тому, що через ситуацію з нафтою Володимир Путін буде позбавлений головного джерела своїх фінансів. На думку Демури, саме це дозволяє йому останнім часом впроваджувати зовнішньополітичні ініціативи, як, наприклад, це сталося з Донбасом. «Чтобы наш бюджет не оказался в ситуации дефицита, цена на нефть должна быть около 42,4 доллара. Но США и саудиты будут держать цену в районе 20 долларов или даже ниже», — резюмував він.

Таким чином експерт повідомив, що для РФ настають важкі часи. Однак на цьому тлі може вирішитися питання з Донбасом, оскільки владі Росії просто не буде вистачати коштів на фінансування псевдодержав в особі «ЛДНР».
Готуйтеся! Українців чекає сюрприз з цінами на бензин і дизель - нововведення зачепить всіх

п’ятниця, 14 травень 2021, 14:29

Кабінет міністрів України ввів державне регулювання роздрібних цін на бензин і дизельне паливо. Рішення прийнято на сьогоднішньому засіданні уряду. Про це повідомили в прес-службі Міністерства економіки, передають Патріоти України. Кабмін вніс зміни д...

Готуйте кишені! Ціна на газ у травні різко злетіла: Кому доведеться заплатити по 13,5 грн за кожен куб

четвер, 13 травень 2021, 14:20

В Україні вартість газу в травні для деяких споживачів злетіла з 6,99 до 13,5 грн за кубометр. Через нові правила на ринку кожен постачальник пропонує свій тариф, у результаті суми в платіжках можуть відрізнятися на 50%, передають Патріоти України. Це ...