Хіти тижня. "У меня для России очень плохие новости", - економіст Демура

Якщо падіння нафти продовжиться, то Москва втратить головне джерело фінансування.

Степан Демура. Фото: РБК.

Російську Федерацію чекає дуже важкий час на тлі економічного падіння, а також пандемії COVID-19. Однак основну небезпеку для країни представляє ситуація з нафтою. Таку думку висловив економічний експерт Степан Демура, передають Патріоти України з посиланням на інтерв'ю Oilexp.

«У меня для Кремля очень неприятная новость: есть договоренности между Америкой и Саудовской Аравией, и они предполагают, что данные страны должны держать цену нефти в районе 20 долларов. Однако на этом фоне вперед выступает внешняя политика. Штаты используют эту ситуацию, чтобы избавиться от неуправляемого ими игрока на нефтяном рынке, то есть от РФ», — заявив він спочатку.

Після цього Демура висловив упевненість в тому, що через ситуацію з нафтою Володимир Путін буде позбавлений головного джерела своїх фінансів. На думку Демури, саме це дозволяє йому останнім часом впроваджувати зовнішньополітичні ініціативи, як, наприклад, це сталося з Донбасом. «Чтобы наш бюджет не оказался в ситуации дефицита, цена на нефть должна быть около 42,4 доллара. Но США и саудиты будут держать цену в районе 20 долларов или даже ниже», — резюмував він.

Таким чином експерт повідомив, що для РФ настають важкі часи. Однак на цьому тлі може вирішитися питання з Донбасом, оскільки владі Росії просто не буде вистачати коштів на фінансування псевдодержав в особі «ЛДНР».




І це тільки на охорону: На утримання "труби Медведчука" потрібні десятки мільйонів гривень на рік (відео)

четвер, 4 березень 2021, 21:34

На утримання української ділянки нафтопродуктопроводу "Самара-Західний напрямок" - так званої "труби Медведчука" - потрібні десятки мільйонів гривень на рік. І це тільки на охорону. Про це в інтерв'ю заявив глава правління НАК "Нафтогаз України" Андрій...

Зеленський вирішив підняти ще і село: Людям обіцяють ЦНАПи, сучасні магазини, концертні зали, кінотеатри і стадіони

четвер, 4 березень 2021, 20:31

Президент Володимир Зеленський запускає програму "Нове село", яка передбачає будівництво у сільський місцевості сучасних просторів із ЦНАПами, сучасними магазинами, концертними залами, кінотеатрами і спортивними комплексами, зазначають Патріоти України...