Хіти тижня. "У меня для России очень плохие новости", - економіст Демура

Якщо падіння нафти продовжиться, то Москва втратить головне джерело фінансування.

Степан Демура. Фото: РБК.

Російську Федерацію чекає дуже важкий час на тлі економічного падіння, а також пандемії COVID-19. Однак основну небезпеку для країни представляє ситуація з нафтою. Таку думку висловив економічний експерт Степан Демура, передають Патріоти України з посиланням на інтерв'ю Oilexp.

«У меня для Кремля очень неприятная новость: есть договоренности между Америкой и Саудовской Аравией, и они предполагают, что данные страны должны держать цену нефти в районе 20 долларов. Однако на этом фоне вперед выступает внешняя политика. Штаты используют эту ситуацию, чтобы избавиться от неуправляемого ими игрока на нефтяном рынке, то есть от РФ», — заявив він спочатку.

Після цього Демура висловив упевненість в тому, що через ситуацію з нафтою Володимир Путін буде позбавлений головного джерела своїх фінансів. На думку Демури, саме це дозволяє йому останнім часом впроваджувати зовнішньополітичні ініціативи, як, наприклад, це сталося з Донбасом. «Чтобы наш бюджет не оказался в ситуации дефицита, цена на нефть должна быть около 42,4 доллара. Но США и саудиты будут держать цену в районе 20 долларов или даже ниже», — резюмував він.

Таким чином експерт повідомив, що для РФ настають важкі часи. Однак на цьому тлі може вирішитися питання з Донбасом, оскільки владі Росії просто не буде вистачати коштів на фінансування псевдодержав в особі «ЛДНР».
Курс на 30? Гривня валиться на міжбанку та в пропозиції НБУ

понеділок, 13 липень 2020, 19:46

Нацбанк на 14 липня послабив офіційний курс гривні до долара на 14 копійок, встановивши його на рівні 27,09 гривні. Офіційний курс гривні до євро встановлений на рівні 30,69 гривні (на 13 липня - 30,40 гривні).

Хіти тижня. 25 000 грн з "носу": У Зеленського збираються запровадити податки на автівки середнього класу та віку

понеділок, 13 липень 2020, 19:30

Зараз платити податки на машини повинні тільки ті, чиї авто коштують від 1,7 млн грн (еквівалент 375 мінімалок), а вік транспорту – до п'яти років. Згідно із законопроєктом №3704, ці вимоги істотно змінять. . "Слуги народу" пропонують зменшити варті...