Хіти тижня. У мережі показали, як "Укравтодор" перевіряє якість нового дорожнього покриття (фото)

В процесі перевірки здійснювалось вимірювання поперечного похилу та ширини проїзної частини.

Як передають Патріоти України з посиланням на Службу автомобільних доріг у Харківській області, на автомобільній дорозі Н-26 Чугуїв – Мілове перевіряють якість траси та проводяться такі роботи:
  • км 105 – км 160 – влаштування лотків,
  • км 80 – встановлення бортового каменю,
  • км 62 – км 78 укріплення узбіч.

Зазначається, що у планах на 2020 рік – завершити роботу з влаштування верхніх і нижніх шарів дорожнього покриття на протяжності 68,4 км.

Загалом на автомобільній дорозі Н-26 в цьому році вже влаштували 67,7 км верхнього шару покриття з асфальтобетону. Залишилась ділянка дороги в межах м. Куп’янськ.

Крім цього, на ділянці виконаних робіт (км 62 – км 78) фахівці ТОВ Автомагістраль-Південь разом з працівниками Служби перевіряють якість виконання технологічного процесу з влаштування верхнього шару з щебенево-мастикового асфальтобетону.

В процесі перевірки здійснювалось вимірювання поперечного похилу та ширини проїзної частини. Відібрану асфальтобетону суміш направлено до лабораторії ТОВ Автомагістраль-Південь для проведення відповідних випробувань.

В Україні частина сімей платитиме за опалення в рази менше: Експерти розповіли, кому пощастить

вівторок, 22 вересень 2020, 9:44

В Україні в різних містах і навіть районах діють різні тарифи на тепло. По-різному можуть платити навіть два схожі сусідні будинки, які мають одного постачальника. Якщо на сам тариф вплинути звичайній сім'ї складно, то на суми в платіжках може вплинути...

Хіти тижня. Жорсткий ультиматум Заходу щодо Суркісів, Коломойського і Ко - на кону дефолт: МВФ призупинив переговори з Україною до виконання режимом Зеленського низки обіцянок

вівторок, 22 вересень 2020, 9:00

Спонсори світової демократії вимагають від режиму Зеленського відповідати за взяті на себе реформаторські обіцянки, під котрі і видавались кредити. Наступ "зеленої корупції" дуже бентежить союзників. Місія Міжнародного валютного фонду зробила паузу у в...