Хіти тижня. У мережі показали, як "Укравтодор" перевіряє якість нового дорожнього покриття (фото)

В процесі перевірки здійснювалось вимірювання поперечного похилу та ширини проїзної частини.

Як передають Патріоти України з посиланням на Службу автомобільних доріг у Харківській області, на автомобільній дорозі Н-26 Чугуїв – Мілове перевіряють якість траси та проводяться такі роботи:
  • км 105 – км 160 – влаштування лотків,
  • км 80 – встановлення бортового каменю,
  • км 62 – км 78 укріплення узбіч.

Зазначається, що у планах на 2020 рік – завершити роботу з влаштування верхніх і нижніх шарів дорожнього покриття на протяжності 68,4 км.

Загалом на автомобільній дорозі Н-26 в цьому році вже влаштували 67,7 км верхнього шару покриття з асфальтобетону. Залишилась ділянка дороги в межах м. Куп’янськ.

Крім цього, на ділянці виконаних робіт (км 62 – км 78) фахівці ТОВ Автомагістраль-Південь разом з працівниками Служби перевіряють якість виконання технологічного процесу з влаштування верхнього шару з щебенево-мастикового асфальтобетону.

В процесі перевірки здійснювалось вимірювання поперечного похилу та ширини проїзної частини. Відібрану асфальтобетону суміш направлено до лабораторії ТОВ Автомагістраль-Південь для проведення відповідних випробувань.

Валютний шпагат: Гривня різко укріпилась щодо долара, але продовжує валитися до євро

середа, 2 грудень 2020, 22:10

Офіційний курс гривні до євро, навпаки, послабився та встановився на рівні 34,32 грн (на 2 грудня - 34,22 гривні).

Якщо виїхали за кордон і не тільки: У кого можуть забрати пенсію в 2021-му

середа, 2 грудень 2020, 21:28

Ще кілька років тому Міністерство фінансів почало процедуру перевірки всіх одержувачів соціальних виплат, зокрема і пенсіонерів. В Україні в 2021 році продовжиться перевірка пенсіонерів. Частина з них може втратити виплати, якщо порушить одне зі встано...