Хіти тижня. У мережі показали, як "Укравтодор" перевіряє якість нового дорожнього покриття (фото)

В процесі перевірки здійснювалось вимірювання поперечного похилу та ширини проїзної частини.

Як передають Патріоти України з посиланням на Службу автомобільних доріг у Харківській області, на автомобільній дорозі Н-26 Чугуїв – Мілове перевіряють якість траси та проводяться такі роботи:
  • км 105 – км 160 – влаштування лотків,
  • км 80 – встановлення бортового каменю,
  • км 62 – км 78 укріплення узбіч.

Зазначається, що у планах на 2020 рік – завершити роботу з влаштування верхніх і нижніх шарів дорожнього покриття на протяжності 68,4 км.

Загалом на автомобільній дорозі Н-26 в цьому році вже влаштували 67,7 км верхнього шару покриття з асфальтобетону. Залишилась ділянка дороги в межах м. Куп’янськ.

Крім цього, на ділянці виконаних робіт (км 62 – км 78) фахівці ТОВ Автомагістраль-Південь разом з працівниками Служби перевіряють якість виконання технологічного процесу з влаштування верхнього шару з щебенево-мастикового асфальтобетону.

В процесі перевірки здійснювалось вимірювання поперечного похилу та ширини проїзної частини. Відібрану асфальтобетону суміш направлено до лабораторії ТОВ Автомагістраль-Південь для проведення відповідних випробувань.

Українці повинні заплатити податки за квартири: Стало відомо, кому нарахують більш ніж 25 тис. грн

вівторок, 2 березень 2021, 9:29

Українцям до 1 липня надішлють повідомлення про необхідність заплатити податки за свої квартири та будинки. Ті, хто володіє квартирою площею від 300 кв. м або будинком у розмірі 500 кв.м і більше, повинні будуть додатково заплатити в бюджет 25 тис. грн...

Відкривають клієнтам нові горизонти: Українська платформа Corefy увірвалась в топ-5 найбільших платіжних хабів Європи

вівторок, 2 березень 2021, 0:05

Українська платформа управління платежами Corefy перетнула позначку в 100 інтеграцій та увійшла в топ-5 найбільших платіжних хабів в Європі, повідомляють Патріоти України з посиланням на tech.liga.net. У компанії відзначили, що платформа допомагає кліє...