
Україні вистачить запасів газу й вугілля на зиму в разі зупинки транзиту газу з 1 січня 2020 року. Таку заяву зробив міністр енергетики і довкілля Олексій Оржель у ефірі програми "Свобода слова". Зокрема, він назвав неприйнятною пропозицію російського "Газпрому" щодо нового контракту, передають Патріоти України.
Водночас Оржель додав, що найбільші ризики можуть виникнути у лютому-березні, однак проведені стрестести показали, що навіть у пікові дні українським споживачам вистачить газу.
Український міністр сподівається на те, що сторони ще зможуть повернутися до конструктивного діалогу. "Ця пропозиція, яку було визначено, вона є неприйнятною для України, зважаючи на те, що треба відмовитися від арбітражів і підписати договір усього на один рік використання української газотранспортної системи", – підкреслив він.
ООН запускає масштабну операцію з евакуації сотень іноземних суден та тисяч моряків, які застрягли у Перській затоці через бойові дії. Міжнародна морська організація вже отримала необхідні гарантії безпеки від ключових гравців регіону для розблокування...
Українці, які мають право на різні види пенсій, можуть самостійно обрати найвигідніший для себе варіант. Для переходу з одного виду пенсії на інший достатньо подати відповідну заяву до Пенсійного фонду України, передають Патріоти України з посиланням ...