
Україні вистачить запасів газу й вугілля на зиму в разі зупинки транзиту газу з 1 січня 2020 року. Таку заяву зробив міністр енергетики і довкілля Олексій Оржель у ефірі програми "Свобода слова". Зокрема, він назвав неприйнятною пропозицію російського "Газпрому" щодо нового контракту, передають Патріоти України.
Водночас Оржель додав, що найбільші ризики можуть виникнути у лютому-березні, однак проведені стрестести показали, що навіть у пікові дні українським споживачам вистачить газу.
Український міністр сподівається на те, що сторони ще зможуть повернутися до конструктивного діалогу. "Ця пропозиція, яку було визначено, вона є неприйнятною для України, зважаючи на те, що треба відмовитися від арбітражів і підписати договір усього на один рік використання української газотранспортної системи", – підкреслив він.
Для призначення пенсії в Україні ключову роль відіграє страховий стаж, а не лише записи в трудовій книжці, передають Патріоти України. Після 1 січня 2004 року до стажу зараховують лише періоди, за які сплачувалися страхові внески, нагадали у Пенсійному...
Українцям, які мають інвалідність, надається грошова допомога від держави. Таким особам виплачується пенсія по інвалідності на весь період хвороби. Однак існують випадки, коли такий вид допомоги скасовується. Деякі категорії громадян скоро можуть втрат...