
Україні вистачить запасів газу й вугілля на зиму в разі зупинки транзиту газу з 1 січня 2020 року. Таку заяву зробив міністр енергетики і довкілля Олексій Оржель у ефірі програми "Свобода слова". Зокрема, він назвав неприйнятною пропозицію російського "Газпрому" щодо нового контракту, передають Патріоти України.
Водночас Оржель додав, що найбільші ризики можуть виникнути у лютому-березні, однак проведені стрестести показали, що навіть у пікові дні українським споживачам вистачить газу.
Український міністр сподівається на те, що сторони ще зможуть повернутися до конструктивного діалогу. "Ця пропозиція, яку було визначено, вона є неприйнятною для України, зважаючи на те, що треба відмовитися від арбітражів і підписати договір усього на один рік використання української газотранспортної системи", – підкреслив він.
У червні 2026 року більше громадян, які потребуть матеріальної підтримки під час війни, зможуть отримати виплати від Управління Верховного комісара Організації Об'єднаних Націй у справах біженців (УВКБ ООН). Реєстрація на допомогу стала доступною у ще ...
У червні 2026 року більше громадян, які потребуть матеріальної підтримки під час війни, зможуть отримати виплати від Управління Верховного комісара Організації Об'єднаних Націй у справах біженців (УВКБ ООН). Реєстрація на допомогу стала доступною у ще ...