
Україні вистачить запасів газу й вугілля на зиму в разі зупинки транзиту газу з 1 січня 2020 року. Таку заяву зробив міністр енергетики і довкілля Олексій Оржель у ефірі програми "Свобода слова". Зокрема, він назвав неприйнятною пропозицію російського "Газпрому" щодо нового контракту, передають Патріоти України.
Водночас Оржель додав, що найбільші ризики можуть виникнути у лютому-березні, однак проведені стрестести показали, що навіть у пікові дні українським споживачам вистачить газу.
Український міністр сподівається на те, що сторони ще зможуть повернутися до конструктивного діалогу. "Ця пропозиція, яку було визначено, вона є неприйнятною для України, зважаючи на те, що треба відмовитися від арбітражів і підписати договір усього на один рік використання української газотранспортної системи", – підкреслив він.
З 1 липня 2026 року в країнах Європейського Союзу (ЄС) набувають чинності нові жорсткі митні правила для міжнародних відправлень. За кожне комерційне відправлення та дорогі приватні подарунки запроваджується обов’язковий збір у розмірі 3 євро. Про це п...
На всій території анексованого півострова окупаційна влада запровадила режим "надзвичайної ситуації регіонального характеру", повідомив так званий губернатор Михайло Развожаєв, передають Патріоти України. Це пояснили потребою "розв'язати питання економ...