Хіти тижня. "В ОПЕК+ кожен сам за себе": Саудівська Аравія почала нову нафтову війну проти Росії

Росія зазнає величезних збитків.

Саудівська Аравія продовжує демпінгувати ціни на нафту, влаштовуючи нову нафтову війну проти Росії. На цьому тлі ЗМІ повідомляють про те, що Росія зазнає величезних збитків, передають Патріоти України.

Саудівці запустили новий виток цінової війни, в черговий раз зробивши знижку на нафту для клієнтів з ЄС. З листопада чорне золото для півдня Європи подешевшає на 30%, на півночі - на 10%. При чому знижки будуть надані на всю лінійку сортів нафти. Про це пише російський телеграм-канал, який займається висвітленням питань енергетики.

Незважаючи на спільні домовленості по угоді ОПЕК +, Саудівська Аравія продовжує скидати ціни на нафту, причому виключно для країн Євросоюзу. Саме в цьому регіоні традиційно панувала Росія. Для США, наприклад, прайс-лист донині залишається без змін. Знову знижувати ціни на нафту Саудівська Аравія почала в серпні цього року. за цей час вуглеводень основних сортів подешевшав на 2 долари. За таких умов Росія почала програвати битву за клієнтів, а саудівці, навпаки, на 26% збільшили експорт і повернули його на докризовий рівень. Російський же експорт сумарно, з січня по вересень, звалився на 14%. В результаті в той час, як Росія зазнає величезних збитків, інші країни ОПЕК + почали під будь-яким приводом нарощувати видобуток вуглеводнів, збивати ціни і відводити цифри в сірі зони. Наразі постає питання про життєздатність домовленостей з учасниками ОПЕК + і їх довговічність. "В ОПЕК + кожен сам за себе", - підводять підсумок російські експерти.

Якою буде нова Tesla: Маск розповів про майбутнє авто для Європи

середа, 25 листопад 2020, 22:52

Швидше за все, це буде щось компактне. "Я думаю, там багато талантів, талановитих дизайнерів та інженерів з Європи. І багато хто з кращих хочуть працювати там, де вони зможуть робити щось оригінальне. Вони не хочуть просто створювати європейські версії...

Хіти тижня. На українців чекає новий курс долара: Експерти спрогнозували, що буде з гривнею і як вплине локдаун

середа, 25 листопад 2020, 20:30

В Україні до кінця листопада на курс долара впливатимуть новини про можливий повний локдаун, пауза у співпраці з МВФ і повернення ПДВ експортерам. Думки аналітиків про те, як і чому зміниться вартість валюти, розходяться. У середньому ж експерти прогно...