Хіти тижня. В Україні прийняли рішення по багастраждальному ракетному крейсеру, який ніяк не можуть добудувати (відео)

Доцільності у добудові ракетного крейсера "Україна" немає, тому необхідно розглянути можливість продажу цього корабля. Він нині утримується на Миколаївському суднобудівному заводі, каже гендиректор "Укроборонпрому" Айварас Абромавичус, передають Патріоти України.

"В України немає потреби у крейсері такого масштабу, тому ми розглядатимемо можливість продажу цього крейсера. Ми будуватимемо нові кораблі: меншого масштабу та у більшій кількості, виходячи із потреб наших Збройних сил", – повідомив Абромавичус.

Ракетний крейсер "Україна" розроблявся у 70-х XX ст. для знищення авіаносців у океанах. Він вже нездатен ефективно діяти у сучасних умовах і не непридатний для застосування у Чорному та Азовському морях. Стан готовності корабля - 90%.

Хіти тижня. "Бегство украинцев из страны на заработки - вот наша новая реальность", - блогер

вівторок, 28 січень 2020, 0:10

"Из Украины бегут все - и специалисты, и бизнесмены. А правительство совершенно не понимает, как все это остановить", - пише на своїй сторінці в Фейсбук Олексій Гончаров, передають Патріоти України, і продовжує:. "Бегут все, включая предпринимателей. С...

Хіти тижня. Названо єдину умову, за якої українці зможуть отримувати достойні пенсії

понеділок, 27 січень 2020, 21:00

Про необхідність запровадження багаторівневої пенсійної системи в Україні йдеться давно. Вчені та експерти надавали такі рекомендації ще на початку 2000-х. А на державному рівні це питання порушували років 10 тому. Однак далі розмов справа поки не йшла...