Хіти тижня. Велично і з гуркотом: "Газпром" впевнено завалиться в кювет", - Ель Мюрид

Кремль жертвує газопроводом до Китаю "Сила Сибіру", щоб врятувати свій проект "Північний потік-2", на який США обрушили міць санкцій.

Єдине російське судно-трубоукладач "Академік Черський" висунулося в сторону Сінгапуру. Це говорить про те, що Москва поставила хрест на газопроводі в Китай "Сила Сибіру". Про це у Facebook написав російський блогер Ель Мюрид, передають Патріоти України.
"Два катастрофічно провальних проекти - "Північний потік-2" і "Сила Сибіру" - поставили питання про те, ким саме потрібно жертвувати. Вибір зроблений", - зазначив експерт РФ.

На його думку, Кремль вирішив покласти край "Силі Сибіру" через спалах смертельного коронавируса Covid-2019. Він фактично паралізував економіку Китаю, в результаті чого сталося падіння споживання газу. "Всі надлишкові обсяги газу і нафти кинуться в Європу, створюючи на цьому ринку величезний навіс з надлишків", - зазначив блогер.

У зв'язку з цим, добудова "Північного потоку-2" втрачає будь-який сенс, тому що вона стрімко втрачає частку на газовому ринку Європи.

Однак для Кремля це вже неважливо, впевнений Мюрид. На його думку, закінчення будівництва "Північного потоку-2" - питання іміджеве.

Мюрид попередив, що в доступному для огляду майбутньому попит на енергоресурси на світових ринках буде нижчий за пропозицію. І це обернеться банкрутством найслабших гравців, серед яких РФ зі своїм Газпромом. "Спроби зберегти обличчя і продовжувати безглузді проекти на шкоду термінової верстки антикризових програм і мобілізації всіх ресурсів на порятунок свого становища на європейському ринку приведуть до того, що Газпром ще більш впевнено завалиться в кювет. Велично і з гуркотом", - констатував російський блогер.

Хіти тижня. Коронавірус із нафтою допомогли: Міжнародні резерви Росії рекордно впали з 2008 року за один тиждень

п’ятниця, 3 квітень 2020, 0:10

Економіка Росії опинилася в складній ситуації через потрійний удар. Експерти повідомляють, що такого обвалу резервів Центрального банку не було 12 останніх років, починаючи з осені 2008 року. Тоді за тижневий період з 17 по 24 жовтня ЦБ втратив 30,6 мл...

Долар виріс, газ подешевшав, казна просіла втричі: Цікаві цифри за рік президенства Зеленського (інфографіка)

четвер, 2 квітень 2020, 23:16

За час президентства Володимира Зеленського залишки на єдиному казначейському рахунку України зменшилися з 36 до 10 млрд гривень, а кілограм гречки подорожчав з 16 до 38 грн. При цьому трохи зменшився зовнішній борг і істотно подешевшав газ для населен...