Хіти тижня. "Великий крок вперед і велика наша надія" :"АвтоКрАЗ" готується випускати електромобілі

Український виробник великовантажних автомобілів компанія "АвтоКрАЗ" вивчає можливість випуску вантажівок на електричній тязі і веде роботу над відповідними проектами. Про це розповів гендиректор "АвтоКрАЗ" Роман Черняк, зазначають Патріоти України.

"Все йде до електричноїтяги. Тяга вже йде в армію, комерційні автомобілі, і ми над цим працюємо. У цій концепції стоять електричні вантажні автомобілі, електричні автобуси і електричні комерційні автомобілі економ-класу.

Ми електроавтомобілі ніколи не випускали, але зараз працюємо з проектантами над цим ... В планах акціонерів і керівництва заводу це є і це великий крок вперед і велика наша надія", - заявив Черняк.

Раніше повідомлялося, що компанія "АвтоКрАЗ", виробник великовантажних автомобілів по повному циклу, уклала трирічний контракт на поставку великовантажної автомобільної техніки "КрАЗ" і запасних частин для потреб Командування по організації підрядних робіт Армії Сполучених Штатів Америки.

Українські яблука упевнено підкорюють світ: Куди роз'їхався рекордний вражай 2021 року

вівторок, 7 грудень 2021, 6:30

Яблука стали рідким та приємним для українців виключенням з загального тренду подорожчення продуктів харчування. Україна впевнено нарощує експорт яблук в інші країни. Показники 2021 року не стали винятком та дозволяють робити позитивні прогнози. Впродо...

Щоб уникнути штрафу, можна передати армії: Митники почали полювати на власників ще одного виду "євроблях"

понеділок, 6 грудень 2021, 21:59

В Україні працівники митниці почали ловити та штрафувати власників мікроавтобусів на європейський реєстрації. Про це повідомляють Патріоти України із посиланням на громадську організацію "АвтоЄвроСила". Зазначимо, що цього разу йдеться про мікроавтобус...