Хіти тижня. "Великий крок вперед і велика наша надія" :"АвтоКрАЗ" готується випускати електромобілі

Український виробник великовантажних автомобілів компанія "АвтоКрАЗ" вивчає можливість випуску вантажівок на електричній тязі і веде роботу над відповідними проектами. Про це розповів гендиректор "АвтоКрАЗ" Роман Черняк, зазначають Патріоти України.

"Все йде до електричноїтяги. Тяга вже йде в армію, комерційні автомобілі, і ми над цим працюємо. У цій концепції стоять електричні вантажні автомобілі, електричні автобуси і електричні комерційні автомобілі економ-класу.

Ми електроавтомобілі ніколи не випускали, але зараз працюємо з проектантами над цим ... В планах акціонерів і керівництва заводу це є і це великий крок вперед і велика наша надія", - заявив Черняк.

Раніше повідомлялося, що компанія "АвтоКрАЗ", виробник великовантажних автомобілів по повному циклу, уклала трирічний контракт на поставку великовантажної автомобільної техніки "КрАЗ" і запасних частин для потреб Командування по організації підрядних робіт Армії Сполучених Штатів Америки.

Бізнес в Україні змусять платити довоєнні податки - влада готує скасування пільг

понеділок, 5 грудень 2022, 6:22

В Україні мають намір скасувати "воєнні" податкові пільги для бізнесу. Податки поступово повернуться до довоєнних. Є припущення, що бізнес повернуть до довоєнних податків до закінчення першої половини 2023 року, передають Патріоти України. . В Україн...

Добити режим Путіна: Набуло чинності ембарго Євросоюзу на постачання російської нафти

понеділок, 5 грудень 2022, 0:30

5 грудня офіційно набуває чинності рішення про ембарго на постачання російської нафти у країни Європейського союзу. Також з цього дня починає працювати стеля цін на російську сировину, яку запровадили Євросоюз, G7 та Австралія. Про це повідомляє офіцій...