Хіти тижня. Війна на нафтовому ринку: Сенатори США посилюють тиск на Саудівську Аравію і Росію

Ціни на нафту в середу впали до 18-річного мінімуму.

Американські сенатори в середу посилили тиск на Саудівську Аравію і Росію в спробі зупинити цінову війну, яка обвалила світові ціни на нафту, передають Патріоти України із посиланням на іноземні ЗМІ.

Сенатори провели переговори з послом Саудівської Аравії в США, а також закликали президента Дональда Трампа ввести ембарго на нафту з Росії і Саудівської Аравії. Ціни на нафту в середу впали до 18-річного мінімуму на тлі жорсткості обмежень по всьому світу для боротьби з пандемією коронавіруса, що знижують глобальний попит на паливо.
Війна за частку на ринку нафти між Росією і Саудівською Аравією, розв'язана після розвалу угоди ОПЕК +, посилила падіння цін. Крім того, деякі американські законодавці звинуватили Росію і Саудівську Аравію в тому, що вони хочуть нанести удар по американських виробниках сланцевої нафти, які мають більш високі виробничі витрати.

Хіти тижня. "Врятувати рядового Мадуро​" не вийшло: "Роснефть" тікає з Венесуели, розпродавши всі тамтешні активи

неділя, 5 квітень 2020, 15:30

Москва намагається врятувати ситуацію, перекидаючи венесуельські активи на компанію, котра не помітної веде зовнішньоекономічної діяльності в межах юрисдикції США. Компанія продала венесуельські активи в інтересах своїх акціонерів і повністю пішла з ри...

У цьому році може початися глобальний голод, - експерти зі США

неділя, 5 квітень 2020, 12:56

Зростання цін на такі важливі продовольчі культури як рис і пшениця можуть привести до соціальних протестів, що вже відбувається в ряді країн Африки і Афганістані. Продовольча система в усьому світі переживає безпрецедентне потрясіння через пандемію ко...