Хіти тижня. Війна на нафтовому ринку: Сенатори США посилюють тиск на Саудівську Аравію і Росію

Ціни на нафту в середу впали до 18-річного мінімуму.

Американські сенатори в середу посилили тиск на Саудівську Аравію і Росію в спробі зупинити цінову війну, яка обвалила світові ціни на нафту, передають Патріоти України із посиланням на іноземні ЗМІ.

Сенатори провели переговори з послом Саудівської Аравії в США, а також закликали президента Дональда Трампа ввести ембарго на нафту з Росії і Саудівської Аравії. Ціни на нафту в середу впали до 18-річного мінімуму на тлі жорсткості обмежень по всьому світу для боротьби з пандемією коронавіруса, що знижують глобальний попит на паливо.
Війна за частку на ринку нафти між Росією і Саудівською Аравією, розв'язана після розвалу угоди ОПЕК +, посилила падіння цін. Крім того, деякі американські законодавці звинуватили Росію і Саудівську Аравію в тому, що вони хочуть нанести удар по американських виробниках сланцевої нафти, які мають більш високі виробничі витрати.

Готуйте кишені! Ціна на електроенергію в Україні злетить 1 грудня: Кому доведеться переплачувати

четвер, 26 листопад 2020, 8:17

В Україні подорожчає вартість транспортування електроенергії на підприємства промисловості на 30% вже з 1 грудня 2020 року. Експерти кажуть, що швидке підвищення вартості світла стане ударом не тільки для промисловості, але і для простих українців, оск...

Якою буде нова Tesla: Маск розповів про майбутнє авто для Європи

середа, 25 листопад 2020, 22:52

Швидше за все, це буде щось компактне. "Я думаю, там багато талантів, талановитих дизайнерів та інженерів з Європи. І багато хто з кращих хочуть працювати там, де вони зможуть робити щось оригінальне. Вони не хочуть просто створювати європейські версії...