Хіти тижня. Вражаюче досягнення в коронавірусну епоху: ЗАЗ відновив виробництво і побив власний рекорд

Запорізький автомобілебудівний завод – найбільший виробник автомобілів в Україні, який має повний цикл виробництва легкових автомобілів.

Запорізький автомобільний завод (ЗАЗ) знову почав випускали легкові авто. Раніше з конвеєру підприємства сходили лише автобуси, зазначають Патріоти України.

Як свідчать дані «Укравтопрому», у вересні Запорізький автозавод виробив 248 легкових автомобілів. Це при тому, що рік тому ЗАЗ не випустив жодного легковика.

Одночасно із випуском легкових машин підприємство продовжує виробляти і міські автобуси. У вересні на заводі зібрали та випустили 6 автобусів.

Який стан автопрому?

За 9 місяців 2020 року в Україні вироблено 3 104 одиниці автотранспортних засобів, що на 41% менше, ніж за січень-вересень 2019 року.

Згідно з даними Укравтопрому, з січня по вересень 2020 року в Україні зібрано 2 605 легкових автомобілів (на 43% менше, ніж за аналогічний період 2019 року), 32 комерційні авто (на 61% менше) та 467 автобусів (на 25% менше).

Що варто знати про ЗАЗ

Запорізький автомобілебудівний завод – найбільший виробник автомобілів в Україні, який має повний цикл виробництва легкових автомобілів, що включає штампування, зварювання, фарбування, спорядження кузова і складання автомобіля. Датою заснування підприємства вважається 1863 рік. Виробництво легкових автомобілів у Запоріжжі було призупинено з 2018 року.

Джерело: Укрінформ

Не все погано: В Україні на третину обвалилася ціна на овочі "борщового набору"

вівторок, 1 грудень 2020, 22:01

В Україні за рік ціна на традиційну п’ятірку «борщових» овочів знизилася на 30% — до 32,42 грн., повідомляють Патріоти України. Так, у жовтні цього року овочі борщового набору коштували 32,42 грн, тоді як у жовтні минулого року — 46,4 грн, тож за рік о...

Зеленський разом з Радою зірвав облік для бізнесу, або Як українців прирекли на бідність, а МВФ обдурили, - експерти

вівторок, 1 грудень 2020, 14:58

В Україні за пропозицією президента Володимира Зеленського облік обороту фізичних осіб-підприємців (ФОП) перенесли на рік, до 1 січня 2022 року. У результаті такого рішення в тіні можуть залишитися сотні тисяч ФОП, які вже перевищують ліміти оборотів і...