Хіти тижня. "Все пропало!": Росія починає розпродаж резервів золота і дорогоцінних каменів

Держдума вже дала добро...

Уряд РФ може отримати право в 2020 році збільшити суму реалізації дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння з Державного фонду в порівнянні із закладеною в бюджет без внесення поправок в закон про бюджет. Такі норми містяться в поправках, схвалених до прийняття у другому читанні комітетом Держдуми з бюджету і податків. Поправки вносяться в законопроект про право уряду розподіляти бюджетні асигнування на боротьбу з коронавірусом без внесень змін до бюджету, інформують Патріоти України.

«Встановити, що сума реалізації дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння з Державного фонду дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння Російської Федерації, передбачена на 2020 рік законом «Про федеральний бюджет на 2020-й рік і на плановий період 2021 і 2022 років» може бути збільшена на суму, визначену урядом Російської Федерації», - йдеться в тексті документа.
Поправки також передбачають можливість збільшення видатків бюджету без внесення в нього поправок в разі і в межах надходження до доходів бюджету доходів Банку Росії від продажу звичайних акцій публічного акціонерного товариства «Сбербанк России», а також за рішенням уряду РФ у разі і в межах надходжень від окремих видів ненафтогазових доходів понад обсяги, враховані під час затвердження загального обсягу доходів федерального бюджету.
Також передбачається, що в 2020 році дефіцит бюджету суб'єкта РФ або місцевого бюджету може перевищити встановлені Бюджетним кодексом обмеження на суму бюджетних асигнувань, спрямованих на запобігання впливу погіршення економічної ситуації і з профілактикою і усуненням наслідків поширення коронавірусної інфекції.
Бюджетам суб'єктів може бути надана в 2020 році додаткова розстрочка з погашення заборгованості за бюджетними кредитами. Кошти, що вивільняються в результаті цієї розстрочки, повинні бути спрямовані на запобігання впливу погіршення економічної ситуації на розвиток галузей економіки регіону та профілактику та усунення наслідків коронавіруса, а також компенсацію зниження за підсумками 2020 року податкових і неподаткових доходів бюджету суб'єкта РФ.

Українці замість пенсії можуть отримувати допомогу: Юрист розкрив деталі гучного закону

понеділок, 1 червень 2020, 8:38

Українці, які не виконали вимоги щодо стажу, можуть в період до 31 грудня 2020 року оформити матеріальну допомогу. Про це йдеться в роз'ясненнях на юридичному порталі, передають Патріоти України. Для цього у службу соцзахисту за місцем реєстрації необх...

"Схемы в энергетике, схемы в налоговой, схемы в дорожном строительстве... Так кому заносят те деньги, которых так не хватает сейчас на доплаты врачам, на льготы для бизнеса", - Давиденко

понеділок, 1 червень 2020, 8:30

"Не верю, что имея абсолютную власть, свою ВР, свой Кабмин, своих губернаторов и своих силовиков, нельзя навести порядок с добычей, с налоговой, с таможней, с "игоркой" - значит, несут на самый верх", - пише у своєму блозі Олексій Давиденко, передають ...