Хіти тижня. Все заросло кущами: Окупанти довели до аварійного стану Північно-Кримський канал (відео)

Відновлення каналу вимагає дуже багато коштів і проведення капітальних робіт.

Річище Північно-Кримського каналу в напрямку Армянська і Джанкоя в окупованому Криму перебуває в аварійному стані. Про це повідомляє «Центр журналістських розслідувань», який оприлюднив відео, зняте з висоти пташиного польоту квадрокоптером, передають Патріоти України.

На кадрах видно, що магістральне русло каналу і його відгалуження знаходяться у вкрай занедбаному стані. На дні каналу ростуть дерева та кущі, а також видніються звалища відходів.

Окрім того, місцями відсутні бетонні плити, якими було викладено річище каналу. Жалюгідний технічний стан каналу свідчить про те, що окупанти не приділяють йому жодної уваги. І це при тому, що Крим страждає від посухи, а канал є важливим гідротехнічним об’єктом.

Відновлення каналу вимагає дуже багато коштів і проведення капітальних робіт. Однак, як показує відео з дрона, окупаційні влади РФ вважали за краще витратитися на фортифікаційні споруди поблизу кордону між Херсонською областю та півостровом.

Скрепам наказано терпіти та не роптати: "Газпром" рятуватиметься від банкрутства за рахунок росіян

вівторок, 14 липень 2020, 21:58

Через світову кон'юнктуру кишенькова компанія Путіна наразі змушена продавати сировину за кордон дешевше собівартості. Рішення про індексацію цін на газ в Росії вже прийнято, зараз воно знаходиться в стадії оформлення. У квітні доходи Росії від експорт...

Нацбанк продовжує послаблювати гривню

вівторок, 14 липень 2020, 21:39

Офіційний курс гривні до євро встановлений на рівні 30,87 гривні (на 14 липня - 30,69 гривні). . Нагадуємо, Нацбанк на 14 липня послабив офіційний курс гривні до долара на 14 копійок, встановивши його на рівні 27,09 гривні.