Хіти тижня. Заявка на Нобелівську премію: Угорські вчені заявили, що знайшли п'яту силу природи

Фізики сподіваються створити «єдину теорію поля», яка б послідовно пояснювала всі космічні сили від утворення галактик до примх кварків.

Угорські вчені стали безперечними кандидатами на Нобелівську премію з фізики. За повідомленням CNN, вони виявили п'яту силу природи, передають Патріоти України.

До сих пір були відомі чотири такі сили - гравітація, електромагнетизм, слабка ядерна взаємодія і сильна ядерна взаємодія. Вчені з Інституту ядерних досліджень при Академії наук Угорщини спостерігали за тим, як збуджений атом гелію випромінював світло при його розпаді. Частинки розлетілися під незвичайним кутом - 115 градусів - що не може бути пояснено сучасною фізикою.

Дослідники повідомили, що це другий раз, коли була виявлена нова частинка, яку вони назвали X17, оскільки її масу оцінили в 17 мегаелектронвольт. «X17 може бути частинкою, яка пов'язує наш видимий світ з темною матерією», - заявив керівник досліджень в електронному листі.

Фахівці вважають, що це відкриття наближає нас до того, що у фізиці вважається Святим Граалем, який шукав, але не знайшов Альберт Ейнштейн. Фізики сподіваються створити «єдину теорію поля», яка б послідовно пояснювала всі космічні сили від утворення галактик до примх кварків.

Хіти тижня. Сюрприз для всіх, особливо для Кремля: Відкинувши "російські кайдани" обмежень, Саудівська Аравія різко збільшила пропозицію нафти, - ЗМІ

п’ятниця, 10 квітень 2020, 0:35

До сьогодні Саудівській Аравії експортувала, згідно обмежувальної угоди, близько 10 млн барелів на добу. Не повідомляючи, скільки нафти спрямують у резерви від нарощення видобутку. Саудівська Аравія 1 квітня різко збільшила пропозицію нафти до більш ні...

Не допомогло: Нафта продовжує валитись в ціні, незважаючи на порозуміння Росії з Саудівською Аравією

четвер, 9 квітень 2020, 22:44

Скорочення ринку нафти на 20 млн барелів на добу лише на кілька годин підняли котирування. "Нафтова війна" Москви з Ер-Ріядом підійшла до свого завершення. Сторони змогли прийти до нової угоди, але Кремлю це все одно не дуже допоможе, зазначають Патріо...