Хіти тижня. Замахнувся не тільки на "Приват": Коломойський задумав позбавити Україну мільярдів гривень

Держава може позбутися майже 5 млрд грн за 93 угодами, які були визнані недійсними за позовами НАБУ.

Коломойський вирішив відігратися по максимуму? Ілюстрація: скріншот з відео.

Підконтрольний Коломойському Запорізький завод феросплавів домагається визнання неконституційним права НАБУ через суди визнавати сумнівні угоди недійсними, повідомляють Патріоти України.

Вчора Конституційний Суд України (КСУ) на закритій частині пленарного засідання продовжив розгляд справи про конституційну скаргу Запорізького заводу феросплавів (ЗЗФ), підконтрольного Ігорю Коломойському, щодо конституційності положень пункту 13 частини першої статті 17 закону «Про Національне антикорупційне бюро України" (НАБУ).

«Розгляд справи буде продовжено на одному з наступних пленарних засідань Другого сенату Конституційного Суду України», - йдеться в повідомленні суду. Оспорюване положення передбачає, що НАБУ і його працівникам для виконання покладених на них обов'язків надається право за наявності законних підстав, подавати в суд позови про визнання недійсними угод.

У разі, якщо суд визнає цю норму неконституційною, держава може позбутися майже 5 млрд грн за 93 угодами, які були визнані недійсними за позовами НАБУ. Суд за позовом НАБУ визнав неправомірною угоду ЗЗФ і Запоріжжяобленерго, через яку держава недорахувалася більше 172,4 млн грн.

За інформацією журналістів програми Схеми, одне з підприємств, котрі укладали тристоронні договори на поставку електроенергії з Запоріжжяобленерго і компанією енергомережі затриманого раніше НАБУ Дмитра Крючкова. В рамках договору, гроші за поставлену на завод електроенергію обленерго погодилося отримувати не безпосередньо, а через компанію Крючкова. Але, отримавши гроші, енергомережі далі їх не перераховували.

Джерело: НВ

Масові протести на окупованих територіях: чи є підстави?

субота, 19 вересень 2020, 21:55

На жаль, відсутність чіткої інформаційної політики з боку відповідних міністерств не дозволяє говорити про збільшення відсотка населення, яке б прагнуло повернутися в Україну. Фактично ми залишили на поталу російським агресорам населення тимчасово окупов

Хіти тижня. "Нерозуміння - це найгірше": Економіст розповів, яким буде курс гривні до кінця року

субота, 19 вересень 2020, 1:00

Національна валюта буде потроху дешевшати. До кінця року відбуватиметься плавна девальвація гривні, без різкого обвалу або зміцнення. Про це в коментарі розповів економічний експерт Олексій Дорошенко, передають Патріоти України. "Девальвація. Нічого ін...