Хіти тижня. Замість дизеля електродвигун: Угорщина відновила виробництво легендарних автобусів "Ікарус": Як виглядає оновлена модель (фотофакти)

Угорський холдинг Muszertechnika, який викупив у компанії Iveco права на марку Ikarus, відновив випуск легендарних автобусів - тепер вони будуть електричними. Як повідомляє сайт МММ, виробництво електричних автобусів Ikarus-CRRC CityPioneer вже налагоджено на заводі в угорському місті Секешфехервар, зазначають Патріоти України.

Виробництво автобусів Ikarus в Угорщині було зупинено в 2014 році. Після зміни власника, в 2018 році холдинг Muszertechnika представив новий електричний автобус на базі цієї моделі. На підготовку до її виробництва пішло ще два роки.

Першу партію з сорока автобусів Ikarus-CRRC CityPioneer вже збирають на заводі.

Цей транспортний засіб являє собою низькопідлоговий автобус, розрахований на 76 пасажирів. У нього буде електродвигун потужністю 240 кВт (326 кінських сил) і літій-іонна батарея ємністю 33 кВт / год, що дозволить автобусу на повній зарядці проїжджати 200-260 кілометрів.

Податки в Україні повернуть до довоєнних правил: Гетманцев анонсував перевірки та штрафи

середа, 29 березень 2023, 17:56

Податкова система в Україні вже з 1 липня 2023 повернеться до норм, які діяли до повномасштабного вторгнення РФ. Йдеться не лише про відміну пільгової 2% ставки для бізнесу, а й про повернення податкових перевірок та штрафів, передають Патріоти України...

Українців попередили про шахрайську схему в інтернеті - гроші вмить зникають з карток

середа, 29 березень 2023, 17:40

Час від часу в Україні трапляються ситуації, коли люди щось продають в інтернеті, швидко з’являється покупець, який надсилає посилання, щоб оформити доставку. Тоді на цьому сайті потрібно ввести дані своєї картки, щоб отримати гроші за товар. Але кошти...