Німеччина видала дозвіл на прокладку двох кілометрів "Північного потоку-2" в своїх водах. Наразі не вистачає 13,9 кілометра однієї нитки і 16,8 кілометра другої нитки. Про це повідомляє німецьке видання Nordkurier, передають Патріоти України.
Федеральне морське і гідрографічне агентство (BSH) в Гамбурзі наказало негайно оформити спірний дозвіл від 14 січня. Два кілометри знаходяться у виключній економічній зоні Німеччини (ВЕЗ). "Північному потоку-2" дозволено прокладати лінію по морському дну.
Раніше організації Naturschutzbund Deutschland (Nabu) і Deutsche Umwelthilfe звернулися до суду проти дозволу, виданого російським проєктом ще в січні. Будівництво дозволили проводити з кінця травня до вересня 2021-го.
"Спірний газопровід" Північний потік-2" з Росії через Балтійське море до Німеччини в основному завершено. Згідно з інформацією, в водах Німеччини не вистачає 13,9 кілометра однієї нитки і 16,8 кілометра другої нитки. Трубопровід протягом багатьох років був одним з головних пунктів розбіжностей в німецько-американських відносинах", – йдеться в публікації.
Проєкт "Північний потік-2" оцінюється у 9,5 млрд євро. Його реалізує "Газпром" в альянсі з європейськими компаніями Engie, Uniper, OMV, Shell, Wintershall. Вони взяли на себе зобов'язання профінансувати "Північний потік-2" сумарно на 50%, тобто на 950 млн євро кожен. "Газпром" надасть другу половину коштів – 4,75 млрд євро.
Президент Росії Володимир Путін заявляв, що газопровід зобов'язані ввести в експлуатацію на початку 2021 року. Однак пізніше терміни перенесли на кінець року.
Від 1 січня 2025 року педагогічні працівники середніх шкіл почнуть отримувати щомісячну доплату в розмірі 1 300 грн, а від 1 вересня сума збільшиться до 2 600 грн. Про це йдеться в постанові Кабінету міністрів України №1286, передають Патріоти України....
В енергосистемі зберігається значний дефіцит, і ситуація в ній змінюється - можливі зміни в застосуванні заходів обмеження світла. Про це повідомляє пресслужба НЕК "Укренерго", передають Патріоти України. Зазначається, що зараз українська енергосистема...