Х**ло добре заплатило? Німеччина дозволила будувати "Північний потік-2" в своїх водах - залишилися лічені кілометри

Німеччина видала дозвіл на прокладку двох кілометрів "Північного потоку-2" в своїх водах. Наразі не вистачає 13,9 кілометра однієї нитки і 16,8 кілометра другої нитки. Про це повідомляє німецьке видання Nordkurier, передають Патріоти України.

Федеральне морське і гідрографічне агентство (BSH) в Гамбурзі наказало негайно оформити спірний дозвіл від 14 січня. Два кілометри знаходяться у виключній економічній зоні Німеччини (ВЕЗ). "Північному потоку-2" дозволено прокладати лінію по морському дну.

Раніше організації Naturschutzbund Deutschland (Nabu) і Deutsche Umwelthilfe звернулися до суду проти дозволу, виданого російським проєктом ще в січні. Будівництво дозволили проводити з кінця травня до вересня 2021-го.

"Спірний газопровід" Північний потік-2" з Росії через Балтійське море до Німеччини в основному завершено. Згідно з інформацією, в водах Німеччини не вистачає 13,9 кілометра однієї нитки і 16,8 кілометра другої нитки. Трубопровід протягом багатьох років був одним з головних пунктів розбіжностей в німецько-американських відносинах", – йдеться в публікації.

Проєкт "Північний потік-2" оцінюється у 9,5 млрд євро. Його реалізує "Газпром" в альянсі з європейськими компаніями Engie, Uniper, OMV, Shell, Wintershall. Вони взяли на себе зобов'язання профінансувати "Північний потік-2" сумарно на 50%, тобто на 950 млн євро кожен. "Газпром" надасть другу половину коштів – 4,75 млрд євро.

Президент Росії Володимир Путін заявляв, що газопровід зобов'язані ввести в експлуатацію на початку 2021 року. Однак пізніше терміни перенесли на кінець року.

Зарплати в СРСР і зараз: різниця в цінах вас сильно здивує

понеділок, 14 червень 2021, 17:15

Про зарплати в СРСР ходять вже легенди й форуми рясніють інформацією про те, що радянські громадяни могли купити все що завгодно. Однак насправді це було не так. Про це розповів відомий блогер Максим Мирович у своїй публікації про СРСР. Середня зарплат...

Бо вдома не цінують? Скільки українці можуть заробити на зборі ягід у Польщі

понеділок, 14 червень 2021, 16:44

Українські заробітчани дуже часто вибирають Польщу для місця заробітку і житла. Зараз стали відомі зарплати для робітників на збірці ягід. Це суми від 800 до 1200 доларів на місяць. Про це повідомляє видання UBR, передають Патріоти України. "За збір я...