Німеччина видала дозвіл на прокладку двох кілометрів "Північного потоку-2" в своїх водах. Наразі не вистачає 13,9 кілометра однієї нитки і 16,8 кілометра другої нитки. Про це повідомляє німецьке видання Nordkurier, передають Патріоти України.
Федеральне морське і гідрографічне агентство (BSH) в Гамбурзі наказало негайно оформити спірний дозвіл від 14 січня. Два кілометри знаходяться у виключній економічній зоні Німеччини (ВЕЗ). "Північному потоку-2" дозволено прокладати лінію по морському дну.
Раніше організації Naturschutzbund Deutschland (Nabu) і Deutsche Umwelthilfe звернулися до суду проти дозволу, виданого російським проєктом ще в січні. Будівництво дозволили проводити з кінця травня до вересня 2021-го.
"Спірний газопровід" Північний потік-2" з Росії через Балтійське море до Німеччини в основному завершено. Згідно з інформацією, в водах Німеччини не вистачає 13,9 кілометра однієї нитки і 16,8 кілометра другої нитки. Трубопровід протягом багатьох років був одним з головних пунктів розбіжностей в німецько-американських відносинах", – йдеться в публікації.
Проєкт "Північний потік-2" оцінюється у 9,5 млрд євро. Його реалізує "Газпром" в альянсі з європейськими компаніями Engie, Uniper, OMV, Shell, Wintershall. Вони взяли на себе зобов'язання профінансувати "Північний потік-2" сумарно на 50%, тобто на 950 млн євро кожен. "Газпром" надасть другу половину коштів – 4,75 млрд євро.
Президент Росії Володимир Путін заявляв, що газопровід зобов'язані ввести в експлуатацію на початку 2021 року. Однак пізніше терміни перенесли на кінець року.
Впродовж 25-річного правління Російською Федерацією, Володимир Путін бідкався на "найбільшу геополітичну катастрофу 20 століття" - розпад СРСР і робив все, як він вважав, щоб найбільший осколок Імперії Зла не повторив долю попередньої московської імпер...
Пенсіонерам, які вже не працюють, Пенсійний фонд автоматично перераховує соціальні виплати після досягнення певного віку. Разом з тим частина людей може отримати при оформленні пенсії суттєву одноразову виплату, передають Патріоти України. Одноразова ф...