Хто в Україні отримує зарплати до 40 тис. грн: Названо найбільш оплачувані професії

Середня зарплата в Україні зросла з 15 тис. до 16 тис. грн. Розраховувати на різке зростання оплати праці поки не доводиться, але восени зарплати можуть трохи підвищитися. Втім є професії, представникам яких готові платити вже зараз. Насамперед це водії-міжнародники, які заробляють понад 40 тис. грн. Про це розповів директор із комунікації великого порталу з пошуку роботи Максим Пилипенко, передають Патріоти України.

Також, за його словами, до списку оплачуваних професій входять:

  • менеджери з продажу із 20 тис. грн зарплати;
  • бізнес-аналітики, рієлтори – 30 тис. грн.

"З'являються нові вимоги до фахівців і, зокрема, це вимога знання штучного інтелекту. Люди, які вміють взаємодіяти з ним, автоматизують певні процеси, прискорюють виконання завдання та покращують свою ефективність та бізнесу загалом. Стосується вимоги переважно працівників діджитал-професій, а також тих, хто працює в медіа, HR, IT", – додав Пилипенко.

Крім того, за його словами, таким фахівцям простіше виграти конкурентні перегони. Адже зараз роботодавці віддають пріоритет тим фахівцям, які стежать за тенденціями та навчаються взаємодіяти із сервісами, які покращують їхню ефективність.

Як йдеться у даних великого кадрового порталу, можуть непогано заробляти й українці без досвіду роботи. Йдеться про такі вакансії:

  • Оператор кол-центру із знанням іноземної мови

Оператори у компаніях, які займаються телекомунікаціями, зі знанням англійської чи німецької мови можуть заробляти від 20 тис. до 45 тис. грн на місяць. Українцям пропонують роботи у великих міжнародних кол-центрах із графіком роботи два на два. Водночас на роботу беруть навіть без досвіду (доведеться пройти безкоштовне навчання). Серед вимог до претендентів: уміння переконувати, комунікабельність, знання іноземної мови.

  • Водій таксі

Без досвіду роботи можна заробляти 20-30 тис. грн на місяць. Водій може заробляти до 75% від замовлення, роботодавець надає автомобіль. Умови для претендента: стаж водіння від трьох років, ввічливість. Компанія гарантує своєчасне нарахування заробітної плати та додаткові виплати.

  • Адміністратор соцмереж

Такий фахівець без досвіду роботи може заробляти від 20 до 40 тис. грн на місяць. Обов'язкова умова – досвід спілкування, вміння швидко вирішувати проблеми. Вимоги до претендентів: відповідальність, уміння працювати в команді.

Масштабний перерахунок пенсій за новими правилами: Наскільки реально зростуть виплати наступного року

понеділок, 2 жовтень 2023, 7:50

В Україні в 2024-му проведуть перерахунок пенсій за новими правилами, використовуючи бальну систему. В той же час відсутність деяких даних визиває сумнів, наскільки реальним буде підвищення, передають Патріоти України. Видання відзначає, що востаннє ма...

Номіналом 5 та 10 гривень: НБУ ввів у обіг пам'ятні монети "Український борщ" (фото)

неділя, 1 жовтень 2023, 20:43

Національний банк ввів у обіг пам’ятну монету "Український борщ" номіналом 5 та 10 гривень. Про це йдеться на сайті НБУ, передають Патріоти України. "Пам’ятні монети "Український борщ" зроблено зі срібла та нейзильберу (...) Ми вважаємо своїм обов’язко...