В Україні зарплати від 50 тис. грн без вищої освіти можуть отримувати рієлтори, оператори на заводах, далекобійники тощо. Водночас фахівці на таку зарплату повинні мати досвід роботи та необхідні навички. Про це йдеться в даних великих кадрових порталів, передають Патріоти України.
Зазначимо, що в Україні середня зарплата становить близько 16 тисяч гривень. Найбільше отримують мешканці столиці, а одна із найнижчих середніх зарплат – у Сумській області.
Торговий представник. Такий фахівець може претендувати на заробітну плату від 40 тис. до 80 тис. грн. До того ж роботодавці найчастіше пропонують службове авто (необхідно мати водійське посвідчення). Також є серед вимог: уміння продавати, переконувати, пунктуальність. Торгові представники потрібні практично у всіх великих сферах: від аптек до виробників пива.
Оператори виробництва. Фахівці, які мають досвід роботи на виробничих лініях, знають технічні особливості обладнання та процесу виробництва, можуть претендувати на зарплату в розмірі до 60 тис. грн. Таку зарплату, наприклад, пропонують на одному із заводів у Броварах. Серед вимог до кандидатів немає вищої освіти.
Рієлтори. Зарплата рієлтора залежить від кількості угод. Досвідчений рієлтор може заробляти близько 80 тис. грн. Водночас фахівець-початківець може зовсім працювати без ставки (що незаконно). Великі агенції пропонують ставку в розмірі близько 15 тис. грн та відсоток від укладених угод.
Також на зарплату в 50 тис. грн можуть розраховувати далекобійники, деякі менеджери з продажу у великих компаніях тощо. Варто зазначити, що серед тисяч оголошень також є й ті, які вводять претендента в оману. В оголошеннях можуть вказувати максимальну зарплату, при цьому вимоги складено так, що досягти такого заробітку практично неможливо.
Ціни на продукти в Україні у 2024 році зросли на 20%, головним чином через інфляцію, подорожчання енергоносіїв та вплив війни. У 2025 році ця тенденція продовжиться, зокрема хліб може дорожчати на 1,5-2% щомісяця, що сумарно дасть понад 20% річного зро...
В Україні минулого року розпочалася програма "Національний кешбек". В межах програми громадяни можуть одержати фінансову компенсацію у розмірі 10% від вартості придбаних товарів українського виробництва. Але бувають випадки, коли кешбек не нараховують....