
В Україні підвищили тарифи на тепло і газ, і люди почали отримувати квитанції за комунальні послуги з рекордними сумами. Серед громадян навіть запустили флешмоб у соцмережах, мовляв, хто покаже найбільшу "платіжку" за грудень. Про це повідомляється в Telegram-каналі Pavlovsky news, передають Патріоти України.
Так, наприклад, повідомляється, що рахунок за тепло на 12 тисяч гривень - це ще "квіточки". Киянка Ольга отримала рахунок від "Київтеплоенерго" на 22 тисячі гривень за 85 квадратних метрів у новобудові. Дівчина в коментарі телеграм-каналу заявила, що піде розбиратися і дізнаватися, "хто так сильно перепив на святах, що надіслав їй ці цифри".
Українка отримала рахунок за тепло на 22 тисячі гривень (фото: Pavlovsky news)
В коментарях до посту з'явилися емоції від українців. Люди написали, що не потрібно нагнітати, адже в платіжці видно, що в українки великий борг.
Законодавство України чітко визначає, з якого віку підлітки можуть бути офіційно працевлаштовані, а також встановлює перелік обов’язкових умов для їхньої безпеки, передають Патріоти України з посиланням на Державну службу зайнятості. За загальним прав...
Цього літа робота української енергомережі напряму залежатиме від погодних умов та російських атак. У найближчі місяці країна може знову стикнутися з нестачею потужностей, що спричинить тимчасові перебої з електропостачанням. Можуть запровадити аварійн...