"Кількість бензовозів зросла в чотири рази": Експерт пояснив, чи загрожує Україні дефіцит пального

Постачання пального і впевненість у тому, що воно буде – це одна з небагатьох точок опори, на які зараз можна розраховувати. Про це заявив директор "Консалтингової групи А-95" Сергій Куюн в ефірі телемарафону "Єдині новини".

"Це все через те, що у нас зараз побудована абсолютно нова система постачання пального в Україну, дуже розгалужена географічно, дуже розгалужена логістично", - пояснив експерт.

Він додав, що за останні 3 роки в Україні також значно збільшився автопарк бензовозів. "Кількість бензовозів зросла десь там в 4 рази. Це тисячі машин – я не знаю, як їх взагалі можна зупинити. Тому мені навіть важко сьогодні уявити попри війну... щоб в Україні утворився дефіцит пального", - зазначив Сергій Куюн.

У Києві українцям без вищої освіти готові платити понад 40 000: Кого шукають

неділя, 16 червень 2024, 11:27

Хороші гроші в Україні можна заробляти, не маючи вищої освіти - зокрема, будучи фахівцем в одній із робочих сфер. Наприклад, у Києві роботодавці готові платити представникам деяких спеціальностей 40 тис. грн і більше, передають Патріоти України. Зокрем...

Зброя та боєприпаси для України - вигідний бізнес: Sunday Times розповідає, як посередники наживаються на війні

неділя, 16 червень 2024, 10:56

Українська сторона під час закупівлі зброї та боєприпасів зіштовхується з посередниками, які серйозно завищують ціну. Про це розповів засновник Агенції оборонних закупівель України, юрист Володимир Пікузо в інтерв'ю The Sunday Times, передають Патріоти...