Кількість платників різко збільшиться: Кому із українців доведеться заплатити податки за свої машини

В Україні у 2022-му податок на машини хочуть стягувати в тому випадку, якщо їхня ціна перевищує 200 мінімалок (зараз 375). Це призведе до того, що кількість платників різко збільшиться. Відповідне нововведення передбачено законопроєктом №5600, інформують Патріоти України.

Зазначимо, враховуючи нову мінімалку, за старими правилами платити потрібно буде за авто, які коштують від 2,4 млн грн, а за новими – від 1,3 млн грн. Норма про те, що автомобілю має бути не більше п'яти років, зберігається.

Таке нововведення ухвалюють для того, щоб мінімізувати вплив підвищення мінімалки. Так, з кожним підвищенням кількість тих українців, які повинні платити за своє авто, знижувалася. А враховуючи, що в 2021-му мінімалка збільшилася фактично на 1500 грн, кількість платників різко скоротилася.

Ставка податку становить 25 тис. грн, і платити потрібно раз на рік. Щорічно Мінекономіки публікує на своєму сайті список марок, які відповідають зазначеній у законі вартості. І якщо нововведення ухвалять нардепи, то крім елітних авто в переліку можуть з'явитися навіть цілком бюджетні машини.

Нагадаємо, також із 1 вересня українцям почали нараховувати штрафи за несплату податків на квартиру. Розмір штрафу залежить від того, як сильно був прострочений платіж. У Верховній Раді готуються до розгляду податкового законопроєкту №5600 – 13 вересня розпочалися обговорення документа в профільному комітеті. Депутати вже запропонували прибрати з проєкту норми про сплату ПДВ забудовниками, про оподаткування продажу сільгосппродукції та самозахопленої землі.

Собівартість вже виросла до 30-32 грн.за кілограм: В Україні може злетіти ціна на цукор

четвер, 28 жовтень 2021, 20:28

Найближчим часом в Україні може сильно зрости ціна на цукор. Зараз собівартість популярного продукту вже досягла 30-32 гривень за один кілограм, а відпускна ціна на заводах становить від 35 до 40 гривень за кілограм. Експерти прогнозують зростання цін,...

Переказати гроші зможуть не всі! "ПриватБанк" встановив обмеження на поповнення карток

четвер, 28 жовтень 2021, 20:07

Українці зіткнулися з обмеженнями на поповнення банківського рахунку до Приватбанку. Ліміт встановлений на цілий місяць, і якщо його досягти, то покласти гроші на картку буде неможливо, передають Патріоти України. На сайті Мінфін клієнтка ПриватБанк н...