Кінець "Бензоколонки": Уповноважений Путіна передрікає РФ скорий та повний економічний провал

Якщо коронавірусна криза затягнеться, то Росія через три місяці пройде точку неповернення.

Коронавірус продовжує повільно вбивати російську економіку, і якщо криза триватиме, то через три місяці економіка РФ опуститься до рівня 1990-х років. Так вважає уповноважений Путіна щодо захисту прав підприємців Борис Титов, передають Патріоти України.

За його словами, якщо коронавірусна криза затягнеться, то Росія через три місяці пройде точку неповернення, і її чекає зовсім інша економічна ситуація, яку можна порівняти з початком-серединою 1990-х років. "Після місяця можна повернутися до нормального життя, два місяці - це серйозні збитки для економіки і велика кількість втрат бізнесів по дорозі. Три місяці - точка неповернення, після трьох місяців у нас буде зовсім інша економіка. Якщо приводити порівняння - може бути, початок-середина 1990-х років, щось в цьому стилі", - сказав бізнес-омбудсмен.

Його також запитали журналісти, чому Росія не створить фонд боротьби з наслідками кризи для порятунку ситуації, на що Титов зазначив: "Можу сказати, що 80-85% російського бізнесу не має резервів для того, щоб формувати будь-які фонди або зберігати великі соціальні програми з підтримки соціальних груп". Для вирішення ситуації Титов пропонує обнулити податки для малого і середнього бізнесу. За його словами, потрібно просто зробити ставку 0% і забути про те, що малий бізнес є фіскальним джерелом бюджету.

Хіти тижня. Експерт спрогнозував стрибок цін на нафту

субота, 30 травень 2020, 9:00

Котирування марки Brent можуть піднятися до позначки 40 доларів за барель. Такий прогноз озвучив керівник відділу аналітики Forex Club Андрій Шевчишин, передають Патріоти України з посиланням на Oбозреватель. На його думку, позитивний прогноз пов'язани...

"В России пахнет смутой: банки вывозят золото за рубеж", - Саша Сотник

субота, 30 травень 2020, 7:10

У Росії за останню добу за офіційними даними, в які ніхто не вірить, виявили 8 572 нових пацієнта з коронавірусом, з них 2 332 - тільки в Москві. Про це у своєму блозі пише російський журналіст і блогер Саша Сотник, передають Патріоти України. Далі - м...