Кінець "епохи бідності"? Гончарук заявив, що у сотні міст України знизили рахунки в платіжках за тепло

Теплопостачальні підприємства здійснили перерахунок нарахувань споживачам за тепло і гарячу воду у бік зниження, до 30%, у 124 містах України. Про це на своїй сторінці у Facebook написав прем'єр-міністр України Олексій Гончарук, передають Патріоти України.

"Сказано - зроблено! Платіжки на тепло і гарячу воду знижено до 30%. 124 містах України здійснило перерахунок 131 підприємство теплокомуненерго. До урядової ініціативи приєдналися вже 19 обласних центрів: Вінниця, Луцьк, Дніпро, Маріуполь, Житомир, Запоріжжя, Біла Церква, Кропивницький, Сєвєродонецьк, Львів, Одеса, Рівне, Тернопіль, Харків, Херсон, Хмельницький, Чернігів, Івано-Франківськ, Київ", - написав він.

Як приклад Гончарук навів платіжку за грудень 2019 року. По однокімнатній квартирі сума перерахунку становить від 80 гривень у Київській області до 292 гривень у Львівській області. Для двокімнатної квартири сума перерахунку становить від 110 гривень у Чернігівській до 435 гривень у Дніпропетровській області. За інформацією прем'єра, для жителів трикімнатних квартир перерахунок був від 140 гривень у Дніпропетровській області до 563 гривень у Рівненській.

"А, наприклад, у Тернополі за рішенням органів місцевого самоврядування люди отримали знижку за послуги теплопостачання за три місяці: жовтень, листопад і грудень 2019 року. Зменшення платіжки вже зараз - це результат, насамперед, спільної роботи президента, уряду та органів місцевої влади", - зазначив він. Гончарук пояснив, що це стало можливим, тому що ціни на газ на ринку знизилися, а уряд надав місцевій владі механізм, щоб зробити ці коригування в платіжках. "Уряд й надалі триматиме цю ситуацію на контролі", - додав прем'єр.

В ПФУ зробили тривожну заяву щодо обіцяного підвищення пенсій з 1 березня

четвер, 27 лютий 2020, 21:48

Індексація не торкнеться близько 3,5 млн пенсіонерів, але і це ще не усе... В Україні може не відбутися запланована індексація пенсій з 1 березня, про що заявили в Пенсійному фонді. Про це заявила прес-секретар ПФ Ганна Швець, передають Патріоти Україн...

Готуйтеся! Економіст прогнозує серйозну фінансову кризу. Попередню передбачив 2008-го

четвер, 27 лютий 2020, 16:19

Наслідки коронавірусу для світової економіки будуть куди гірші, ніж зараз думають інвестори. "Цього тижня, коли інвестори в паніці влаштували розпродаж активів, реакція фондових ринків на спалах була м'якою. Найгірше попереду", - вважає економіст Нуріе...