У Кабміні вирішили відтермінувати на грудень 2021 року заплановане на липень підвищення "мінімалки" до 6,5 тисяч гривень через застереження щодо потенційних "інфляційних небезпек". Про це в інтерв'ю "Укрінформу" заявив міністр фінансів Сергій Марченко, зазначають Патріоти України.
"Зміни мінімальної зарплатні пов’язані із багатьма "суміжними" чинниками, які впливають на соціально-економічну ситуацію. Ми прорахували можливість підвищити цей показник до 6000 гривень з початку року і до 6500 – з 1 липня.
Але в процесі перемовин із міжнародними партнерами пролунали застереження щодо потенційних "інфляційних небезпек". Звідси – побажання "підстрахуватися", перенісши нововведення на кінець року. Адже йдеться не тільки про вплив на державний, а й на місцеві бюджети", - розповів міністр.
"Однак з погляду економіки помірний вплив підвищення "мінімалки" є збалансованим ‒ з огляду на видатки й надходження. Не можна говорити, що одні отримають позитив, а інші ‒ потерпатимуть. Важливо зберегти баланс інтересів", - додав Марченко.
За словами голови Мінфіну, остаточне рішення щодо підвищення ухвалять в середині наступного року.
Кадровий дефіцит у Росії минулого року досяг 7,6% від загальної чисельності зайнятих – це 2,2 млн осіб із 27,2 млн. Такий рівень став рекордним за весь час спостережень із 2008 року. Про це свідчать дані Росстату, передають Патріоти України з посилання...
Brent торгується нижче $60 за барель, російський Urals купуватимуть ще на десяток доларів нижче. РРішення Саудівської Аравії збільшити видобуток нафти призводить до стрімкого падіння цін. Московія під загрозою глибокої кризи, подібної до колапсу 1990-х