"Кінець епохи бідності" це не жити, а виживати: Якою буде пенсія українців до кінця каденції президента Зеленського, - Уманський

Незважаючи на заяви "Слуги народу" і його чиновників про зростання пенсій в Україні і про те, що проект бюджету, заснований на середньостроковій бюджетної декларації, тобто фінансовому плані на 3 роки, є «революційним», наведені в ньому цифри демонструють протилежне. Про це пише в своєму Telegram-каналі колишній міністр фінансів України Ігор Уманський, зазначають Патріоти України.

Так, наприклад, мінімальна пенсія пройде шлях від нинішніх 1854 грн до 2403 грн в 2024 році (тобто, збільшиться всього на 549 грн).

«Кабмін прямо говорить, що в найближчі три роки чверть пенсіонерів будуть отримувати менше прожиткового мінімуму (на даний момент — 2379 грн). Ще половина одержувачів пенсії продовжить спроби на цей прожитковий мінімум вижити», — вважає екс-міністр.

Справа в тому, що при збільшенні мінімальної пенсії на зазначені 549 грн, ціни на продукти харчування та послуги будуть рости набагато більшими темпами. Також продовжиться зростання тарифів, в тому числі на електроенергію.

«І бізнесу потрібно буде ці втрати якось компенсувати — саме ми з вами, як покупці і будемо такими компенсаторами. Ось яку „революцію“ не хоче визнавати уряд, приховуючи її за оптимістичними релізами про доплати і індексації», — сумно зазначає Уманський.

Деокупація КРИМУ вже ПОЧАЛАСЯ. З Армянська

неділя, 4 грудень 2022, 10:58

Д. Снєгирьов, деокупація, Крим, Армянськ, ППО, ракетна зброя,НАТО,РФ, поточна ситуація на фронті. Про оперативну обстановку на фронті та актуальні виклики . 01:09 - загроза блекауту: чи варто евакуюватись із столиці . 03:33 - фірми країн Заходу допомаг...

Москва хоче перехитрити світ: РФ сформувала "тіньовий флот" із сотні танкерів для експорту нафти в умовах санкцій, - FT

неділя, 4 грудень 2022, 6:25

Цього року РФ придбала 29 супертанкерів, здатних перевозити понад 2 млн барелів кожен. Як повідомляє Financial Times, Росія непомітно накопичила "флот" з більш ніж 100 танкерів, щоб транспортувати нафту новим покупцям в умовах західних санкцій, передаю...