"Кінець епохи бідності" це не жити, а виживати: Якою буде пенсія українців до кінця каденції президента Зеленського, - Уманський

Незважаючи на заяви "Слуги народу" і його чиновників про зростання пенсій в Україні і про те, що проект бюджету, заснований на середньостроковій бюджетної декларації, тобто фінансовому плані на 3 роки, є «революційним», наведені в ньому цифри демонструють протилежне. Про це пише в своєму Telegram-каналі колишній міністр фінансів України Ігор Уманський, зазначають Патріоти України.

Так, наприклад, мінімальна пенсія пройде шлях від нинішніх 1854 грн до 2403 грн в 2024 році (тобто, збільшиться всього на 549 грн).

«Кабмін прямо говорить, що в найближчі три роки чверть пенсіонерів будуть отримувати менше прожиткового мінімуму (на даний момент — 2379 грн). Ще половина одержувачів пенсії продовжить спроби на цей прожитковий мінімум вижити», — вважає екс-міністр.

Справа в тому, що при збільшенні мінімальної пенсії на зазначені 549 грн, ціни на продукти харчування та послуги будуть рости набагато більшими темпами. Також продовжиться зростання тарифів, в тому числі на електроенергію.

«І бізнесу потрібно буде ці втрати якось компенсувати — саме ми з вами, як покупці і будемо такими компенсаторами. Ось яку „революцію“ не хоче визнавати уряд, приховуючи її за оптимістичними релізами про доплати і індексації», — сумно зазначає Уманський.

Не працюють банки і аеропорти: У світі масштабний технологічний збій, причина - у сервісах Microsoft і CrowdStrike

п’ятниця, 19 липень 2024, 10:44

Серія технічних збоїв порушила роботу авіакомпаній, банків і Лондонської фондової біржі в п'ятницю після того, як корпорація Microsoft повідомила про перебої в роботі своїх онлайн-сервісів. Про це пише Bloomberg, передають Патріоти України. "McDonald's...

Світло буде? У серпні очікується більше генерації, ніж у липні, - Кудрицький

п’ятниця, 19 липень 2024, 9:59

Згідно з графіком ремонту енергоблоків та електростанцій, у серпні очікується більше генерації, ніж у липні. Про це повідомив голова правління "Укренерго" Володимир Кудрицький в інтерв'ю "Суспільному", передають Патріоти України. "Перше що маємо зробит...