"Кінець епохи бідності": Зеленський схвалив скорочення фінансування субсидій у цьому році

Фінансування в цьому році скоротиться також у міністерства захисту навколишнього середовища і природних ресурсів.

У четвер, 1 жовтня, президент України Володимир Зеленський підписав прийнятий Верховною Радою закон №3991 про зміни до державного бюджету на 2020 рік. Таким чином, глава держави, зокрема, схвалив урізання витрат на субсидії і збільшення фінансування правоохоронних органів. Про це свідчить інформація, оприлюднена на сайті Верховної Ради, передають Патріоти України.

Відповідно до закону, передбачається скорочення витрат міністерства соціальної політики на фінансування субсидій для оплати житлово-комунальних послуг на 2,16 млрд гривень. Фінансування в цьому році скоротиться також у міністерства захисту навколишнього середовища і природних ресурсів.
У той же час, відповідно до закону будуть збільшені витрати на міністерство внутрішніх справ, міністерство енергетики, "Укравтодор", міністерство юстиції, Державне бюро розслідувань і обласні держадміністрації.
Схвалені Зеленським зміни передбачають збільшення дохідної і видаткової частин бюджету - до 979,547 млрд і 1,270 трлн гривень відповідно. Очікується, що дохідна частина буде збільшена за рахунок неподаткових надходжень.

Технічні проблеми скреп: Китай не допоможе Росії з напівпровідниками

вівторок, 24 травень 2022, 20:12

Свіже дослідження показало, що іноземні компанії продовжать займати левову частку ринку інтегральних схем у Китаї до 2026 року. Місцеві виробники можуть покривати лише незначну частину попиту, зазначають Патріоти України. Дані показують, що компанії Ки...

В Україні змінили формулу розрахунку субсидій та сум пільг на оплату комуналки: Що важливо знати

вівторок, 24 травень 2022, 18:20

Україні змінили формулу розрахунку субсидії та суми пільг на оплату комунальних послуг. Як повідомляє видання «На пенсії», за квітень виплатять 43% субсидії та 59% пільги, нарахованих у січні 2022 року, передають Патріоти України. А з травня та на вес...