Кінець епохи... Індексація соцвиплат у березні, кому з пенсіонерів збільшать суму виплат, а кому ні

На щорічну індексацію пенсій, яку мають провести у березні 2022 року, а також на доплати та перерахунок пенсій деяким категоріям пенсіонерів у бюджеті-2022 передбачено 200,6 млрд гривень.

У Міністерстві соціальної політики уточнили, що крім індексації пенсій для всіх пенсіонерів і цієї суми покриють доплати військовим пенсіонерам.

Також перерахують пенсії людям з інвалідністю у складі ліквідаторів Чорнобильської катастрофи. Майже 3 млрд гривень передбачено на програму соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС.

Гроші підуть і на додаткові виплати пенсіонерам віком 70−75 років. Доплати отримають 1,5 мільйона людей.

Мінімальна пенсія для людей віком від 70 років, які мають повний стаж, стане не менше 3000 гривень.

Також закладено кошти на підготовку до впровадження накопичувальної системи загальнообов'язкового державного пенсійного страхування — 50 млн грн.

Загалом на фінансування соціальних програм у бюджеті на наступний рік передбачено витрати в обсязі 319,2 мільярда гривень.


Зеленський підписав закон про мораторій на підвищення комунальних тарифів до кінця війни

п’ятниця, 19 серпень 2022, 10:16

Президент Володимир Зеленський підписав закон, який передбачає встановлення мораторію на підвищення тарифів на тепло для населення. Про це повідомляється на сайті Ради у картці відповідного законопроєкту № 7427, передають Патріоти України. Верховна Ра...

Ердоган дуже ризикує: Через зближення з РФ США можуть вивести свої компанії з Туреччини, чия економіка і без того не в ліпшому стані

п’ятниця, 19 серпень 2022, 9:54

Вашингтон може рекомендувати американським компаніям піти з Туреччини, якщо вона розвиватиме відносини з РФ. Приводом може стати укладання "формального економічного партнерства", повідомляє Politico, передають Патріоти України. Білий дім може рекоменду...