Кінець епохи... Індексація соцвиплат у березні, кому з пенсіонерів збільшать суму виплат, а кому ні

На щорічну індексацію пенсій, яку мають провести у березні 2022 року, а також на доплати та перерахунок пенсій деяким категоріям пенсіонерів у бюджеті-2022 передбачено 200,6 млрд гривень.

У Міністерстві соціальної політики уточнили, що крім індексації пенсій для всіх пенсіонерів і цієї суми покриють доплати військовим пенсіонерам.

Також перерахують пенсії людям з інвалідністю у складі ліквідаторів Чорнобильської катастрофи. Майже 3 млрд гривень передбачено на програму соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС.

Гроші підуть і на додаткові виплати пенсіонерам віком 70−75 років. Доплати отримають 1,5 мільйона людей.

Мінімальна пенсія для людей віком від 70 років, які мають повний стаж, стане не менше 3000 гривень.

Також закладено кошти на підготовку до впровадження накопичувальної системи загальнообов'язкового державного пенсійного страхування — 50 млн грн.

Загалом на фінансування соціальних програм у бюджеті на наступний рік передбачено витрати в обсязі 319,2 мільярда гривень.


Єврокомісія ініціює макрофінансову допомогу Україні у 1,2 млрд євро задля подолання економічних проблем, викликаних ескалацією російської загрози

понеділок, 24 січень 2022, 21:22

Голова Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн анонсувала нову програму макрофінансової допомоги Україні обсягом 1,2 млрд євро. Про це голова виконавчої влади ЄС заявила під час брифінґу 24 січня, зазначають Патріоти України. За її словами, "новий макрофінанс...

Гривня продовжує просідати до долара: Офіційний курс валют від НБУ

понеділок, 24 січень 2022, 19:30

Національний банк послабив офіційний курс гривні до долара на 6 копійок, встановивши його на 25 січня на рівні 28,38 гривні. Офіційний курс гривні до євро встановився на рівні 32,06 грн (на 24 січня – 32,11 гривні), зазначають Патріоти України. . 24 с...