Класичні моделі, які "йдуть на пенсію": Автівки, що підуть геть з контейнеру 2022 року

У світі швидко змінюються смаки покупців автомобілів. Останніми роками спостерігається справжній бум у сегменті кросоверів. В результаті багато класичних моделей зняли з конвеєра. Сьогодні ми розповімо про те, які автомобілі зникнуть із продажу в Європі у 2022 році…

Отже, у 2022 році на Старому Континенті припиняться продажі Dacia Lodgy. Це один із небагатьох мінівенів, які досі залишаються у продажу. Проте його доля вирішена. Замість цієї моделі покупцям запропонують новий кросовер-мінівен Dacia Jogger. Він обіцяє стати новим бестселером Dacia.

Слід зазначити, що Lodgy продають у Європі лише з 2012 року, тобто відносно недавно. Однак він не зміг витримати стрімкого натиску з боку кросоверів.

Passat, Mondeo… Автомобілі, що зникнуть у 2022 роціЩе один невдаха – Ford Mondeo. Колись ця модель була дуже популярною. Це один із найпопулярніших седанів за останнє десятиліття. Проте, з часом інтерес до нього знижувався. Зрештою, боси компанії Ford вирішили припинити продавати в Європі седан Mondeo. Замість нього покупцям запропонують новий кросовер із елементами стилю купе. Як він називатиметься – поки що не відомо.

Вирішила припинити продавати у Європі свій маленький кросовер компанія Mazda. Йдеться про Mazda CX-3, який випускають із 2015 року. Його місце займе більш сучасний та великий кросовер Mazda CX-30.

Passat, Mondeo… Автомобілі, що зникнуть у 2022 роціТакож у 2021 році з конвеєра знімуть кросовер Renault Kadjar. Натомість покупцям запропонують новий кросовер Renault Austral. Продаж Kadjar не влаштовував босів французького автогіганта, тому від нього вирішили повністю відмовитися.

Крім того, Renault цього року припинить випускати Renault Talisman. Він з'явився у 2015 році. З того часу інтерес до седанів у Європі різко знизився. Не дивно, що французи хочуть відмовитись від цієї моделі.

Passat, Mondeo… Автомобілі, що зникнуть у 2022 роціУ 2022 році в Європі зникнуть і деякі інші моделі, з різних причин. Наприклад, Lotus Elise, Audi TT, Citroën C1, Volkswagen Passat berlina і навіть седан Toyota Camry (у Японії та США він, як і раніше, буде у продажу).


"Тучні роки" однозначно позаду: Рішення верхівки РФ після санкцій Заходу ще більше посилили дефіцит доходів

неділя, 5 лютий 2023, 20:15

Нафтові санкції, що почали діяти 5 грудня, попри очікування скептиків, виявились ефективними. Росія нині продає нафту майже за собівартістю, а 5 лютого набирають чинності наступні обмеження - діятимуть дві стелі цін на російські нафтопродукти. Дизельне...

Вибухи в Ірані: Чи вплине атака на завод дронів на хід війни в Україні

неділя, 5 лютий 2023, 14:11

Варто зауважити, що використання росією іранських дронів проти України не впливає суттєво на хід війни, оскільки українські сили ППО навчилися ефективно їм протидіяти. Днями на військовому заводі з виробництва БПЛА в Ірані пролунав сильний вибух. Крім ...