Клієнт "ПриватБанку" втратив майже 4 тисячі гривень через помилку банкомату. Чоловік знімав велику суму і вже вдома зрозумів, що він отримав не всі гроші. У банку відшкодовувати збитки відмовилися. Більш того, частину грошей чоловік отримав старими купюрами, неприємним інцидентом він поділився на сайті "Мінфін", зазначають Патріоти України.
За словами чоловіка, він є клієнтом "Привату" понад 20 років, але раніше з проблемами через банкомати не стикався. Однак нещодавно йому було потрібно зняти велику суму, після чого він втратив частину грошей.
В одному з банкоматів Києва чоловік знімав 15 тисяч гривень. Понад 80% купюр, стверджує він, були старими. Перераховувати всю суму одразу чоловік не став, бо за ним вишикувалася велика черга. Вже вдома він виявив, що банкомат видав не всі гроші, не вистачало 3 тисяч 700 гривень.
Чоловік відразу ж зателефонував оператору "Привату" і повідомив про нестачу. У банку йому "оптимістично" сказали, що після інкасації та перевірки гроші повернуть. Однак через 4 дні йому прийшла відмова за його заявкою про скаргу на банкомат. Чоловікові запропонували зв'язатися з оператором, якщо він не згоден з відмовою.
"Новий оператор повідомила, що, бачте, треба було перераховувати гроші на камеру банкомату на місці й тоді можна було б про щось говорити", - розповів у своїй скарзі на "Приват" чоловік.
Обурений клієнт, який втратив гроші через помилку банкомату, вирішив зв'язатися з так званим "персональним банкіром", номер якого він отримав в розсилці від "Привату". Однак йому ніхто не відповів.
Після того як чоловік опублікував скаргу на банк на сайті, представники "Привату" з'явилися в коментарях і пообіцяли перевірити інформацію. Однак чи поверне банк гроші - поки що залишається загадкою.
Економіка України попри війну продовжує зростання. Показник ВВП на душу населення перевищив довоєнний рівень. Про це повідомив заступник міністра економіки України Андрій Телюпа, передають Патріоти України. . За його словами, зростання реального ВВП У...
Шведський економіст та дипломат Андерс Аслунд вважає, що Росія може вичерпати свої ліквідні фінансові резерви до осені 2025 року. Це потенційно може призвести до фінансової кризи, передають Патріоти України. Як пояснює видання MSN, Аслунд зазначає, що ...