Клієнти ПриватБанку скаржаться на незаконне списання коштів та блокування карток: Що відповіли у фінустанові

ПриватБанк списує кредитні кошти з карток клієнтів та блокує їхні рахунки з незрозумілих причин. Подібні скарги часто можна зустріти на сайті Мінфіну. Як банк реагує на подібні звинувачення, дізнаємось із коментарів клієнтів, передають Патріоти України.

Так, клієнтка ПриватБанку під ніком Marina1990V розповіла, що після проведення регламентних робіт 19 березня з її картки було проведено 6 транзакцій, 4 з яких банк заблокував. З картки списали 3745,32 грн при денному ліміті в 50 доларів. Жінка не користувалася кредитною карткою і хоче з'ясувати, хто зняв із неї гроші без її відома. Швидше за все, це шахраї, але тоді виникає питання, чи не причетний до них банк.

"Тепер розбиратимуться до 120 днів, а відсотки, штрафи тощо нараховуватимуть. Карткою не користувалися, її видали разом із карткою для виплат! Питання до служби безпеки банку, чому не подзвонили для підтвердження? Чому пройшло 100 дол при ліміті на добу 50 доларів? Чому нараховує банк відсоток?", - намагається уточнити клієнтка.

У ПриватБанку відповіли на коментар клієнтки. Зазначається, що проведення будь-яких платежів через Приват24 можливе лише самим клієнтом. Ліміт на оплату використовується, якщо платіж відбувається через сумнівні сайти. Оскарження платежів відбувається відповідно до правил та регламенту міжнародної платіжної системи.

Хто після подорожчання електроенергії щомісяця платитиме на 500 грн більше: Озвучено єдиний вихід

субота, 3 червень 2023, 11:09

В Україні внаслідок різкого подорожчання електроенергії до 2,64 грн за кВт*годину (раніше за перші 250 кВт*година діяв тариф у 1,44 грн, а при споживанні більше - 1,68 грн) для частини сімей суми у платіжках різко збільшаться . Якщо в середньому сім'я ...

В Україні перевірять лічильники: Кому доведеться доплатити десятки тисяч гривень за комуналку

субота, 3 червень 2023, 10:42

В Україні повернули перевірку всіх лічильників. Протягом трьох місяців після закінчення опалювального сезону повинні перевірити прилад обліку (перевірка відбувається в середньому раз на чотири роки). Якщо під час перевірки лічильника знайдуть пошкоджен...