Кличко показав, як у Києві будують Подільсько-Воскресенський міст (фото, відео)

У Києві триває активне будівництво Подільсько-Воскресенського мостового переходу, який зводять ось уже 6-ий рік. Навесні на мосту завершили основні роботи з укріплення арочної конструкції, встановили 19 в’язів.

Подільсько-Воскресенський міст до кінця літа виглядатиме вже зовсім по-іншому, запевнив міський голова Києва Віталій Кличко під час перевірки будівництва, передають Патріоти України.

На нинішньому етапі робіт на мосту встановлюють балки автопроїзду, бурять сваї в районі озера Русанівське, облаштовують бар‘єрне огородження і тротуари.

Кличко зауважив, що будівельники здійснили "ювелірну" роботу при з’єднанні стиків мосту, що виконані в дуже складний спосіб. Це дозволяє мінімізувати коливання між частинами мосту до міліметрів. А на арці встановили сучасне обладнання, яке вивчає "поведінку" мосту.

"Хочу зазначити: Подільсько-Воскресенський – це найбільший арочний міст у Європі і він буде найвитривалішим за навантаженнями. На мосту облаштують 6 смуг для автомобільного руху та 2 залізничних колії для метро, прокладуть трубопровід", – розповів столичний голова.

Проектна пропускна спроможність мостового переходу – 60 тисяч авто на добу. Це суттєво розвантажило б інші транспортні артерії Києва.

До кінця року планують облаштувати естакади від дамби Русанівських садів до порталу метрополітену, де в майбутньому нова гілка метро з Троєщини виходитиме на міст.

Автомобільне сполучення через міст планують відкрити наприкінці 2020 року.


"Оч. умелые ручки скреп": У РФ стадіон ЧС-2018 за 19 млрд змило дощем (відео)

неділя, 16 червень 2019, 21:47

Тоді комунальники клятвено заявляли, що все полагодили, і нова стихія зливовій каналізації не страшна, але... Російський стадіон "Волгоград Арена", побудований спеціально до чемпіонату світу з футболу-2018, знову не пережив сильну зливу, передають Патр...

Хіти тижня. Кінець ери двигунів внутрішнього згоряння: ​Світовий автопром впродовж року подвоїв інвестиції в електротранспорт

неділя, 16 червень 2019, 21:30

Світовий автопром за рік подвоїв інвестиції в випуск електромобілів. Ще чотири роки тому у розробку та випуск електромобілів світові лідери разом взятs вклали за рік 1 000 000 000 євро. На найближчий рік лише на випуск електротранспорту, не враховуючи ...