Кличко показав, як у Києві будують Подільсько-Воскресенський міст (фото, відео)

У Києві триває активне будівництво Подільсько-Воскресенського мостового переходу, який зводять ось уже 6-ий рік. Навесні на мосту завершили основні роботи з укріплення арочної конструкції, встановили 19 в’язів.

Подільсько-Воскресенський міст до кінця літа виглядатиме вже зовсім по-іншому, запевнив міський голова Києва Віталій Кличко під час перевірки будівництва, передають Патріоти України.

На нинішньому етапі робіт на мосту встановлюють балки автопроїзду, бурять сваї в районі озера Русанівське, облаштовують бар‘єрне огородження і тротуари.

Кличко зауважив, що будівельники здійснили "ювелірну" роботу при з’єднанні стиків мосту, що виконані в дуже складний спосіб. Це дозволяє мінімізувати коливання між частинами мосту до міліметрів. А на арці встановили сучасне обладнання, яке вивчає "поведінку" мосту.

"Хочу зазначити: Подільсько-Воскресенський – це найбільший арочний міст у Європі і він буде найвитривалішим за навантаженнями. На мосту облаштують 6 смуг для автомобільного руху та 2 залізничних колії для метро, прокладуть трубопровід", – розповів столичний голова.

Проектна пропускна спроможність мостового переходу – 60 тисяч авто на добу. Це суттєво розвантажило б інші транспортні артерії Києва.

До кінця року планують облаштувати естакади від дамби Русанівських садів до порталу метрополітену, де в майбутньому нова гілка метро з Троєщини виходитиме на міст.

Автомобільне сполучення через міст планують відкрити наприкінці 2020 року.


Хіти тижня. Вибити податки: У Зеленського розпочинають боротьбу з ФОПами

вівторок, 20 серпень 2019, 3:00

У команді нового президента зайнялися питанням ухилення бізнесу від податків через оформлення співробітників в якості ФОП. "Юрист Даниил Гетманцев, избранный народным депутатом от партии "Слуга народа" (№20 в списке), выступая в эфире "Украинского ради...

У Зеленського запевняють, що вигадали, як знизити тариф "Укренерго" більш ніж у тричі

вівторок, 20 серпень 2019, 0:04

Головне, щоб представник президента у Кабміні потім не сказав, що пожартував, як було вже. Представник президента України у Кабінеті міністрів Андрій Герус допустив зниження тарифів на електроенергію на 20% для непобутових споживачів. Про це він розпов...