Кличко займеться дніпровськими каналами у Києві

Роботи із забезпечення стійкості берегів Русанівської протоки планують здійснити до 31 грудня 2020 року.

Уздовж Русанівської протоки у Дніпровському районі Києва збудують споруди для укріплення берегів та створять зону відпочинку, передають Патріоти України з посиланням на прес-службу КМДА.

Роботи із забезпечення стійкості берегів Русанівської протоки планують здійснити до 31 грудня 2020 року. Замовником робіт визначено КП «Плесо», якому доручено отримати вихідні дані для проектування, визначити генеральну проектну та генеральну підрядну будівельну організації для виконання робіт.

Також КП “Плесо” розробить проектну документацію, проведе експертизу та затвердження, проведе оцінки впливу проекту на довкілля.

Хіти тижня. Х**ло потурбувалось? У таємної коханки Путіна знайшли майно на мільярд (фото, відео)

неділя, 15 грудень 2019, 0:10

Глава ради директорів "Національної медіа групи", олімпійська чемпіонка Аліна Кабаєва в липні 2018 вперше оформила у власність ділянку землі на Рубльово-Успенському шосе. Про це йдеться в розслідуванні "Відкритих медіа", передають Патріоти України. За ...

Долар по 50 грн: Експерт дав лякаючий прогноз на 2020-й рік

субота, 14 грудень 2019, 23:51

За словами експерта, на те, що курси долара і євро перейдуть на зростання, вказують кілька моментів. За словами експерта, на те, що курси долара і євро перейдуть на зростання, вказують кілька моментів. Одним з факторів Хмелевський називає дефіцит торго...