Кличко займеться дніпровськими каналами у Києві

Роботи із забезпечення стійкості берегів Русанівської протоки планують здійснити до 31 грудня 2020 року.

Уздовж Русанівської протоки у Дніпровському районі Києва збудують споруди для укріплення берегів та створять зону відпочинку, передають Патріоти України з посиланням на прес-службу КМДА.

Роботи із забезпечення стійкості берегів Русанівської протоки планують здійснити до 31 грудня 2020 року. Замовником робіт визначено КП «Плесо», якому доручено отримати вихідні дані для проектування, визначити генеральну проектну та генеральну підрядну будівельну організації для виконання робіт.

Також КП “Плесо” розробить проектну документацію, проведе експертизу та затвердження, проведе оцінки впливу проекту на довкілля.

З 2020 року супутникові тарілки стануть набагато менш привабливими

вівторок, 23 липень 2019, 19:58

На початку наступного року супутниковий сигнал найпопулярніших українських телеканалів буде закодовано. Уже на початку наступного року супутникове телебачення в Україні буде закодоване. На такий крок ідуть найбільші українські телеканали. Вони твердять...

Разом із відсотками: Суд дозволив стягнути 1,3 мільярда доларів з РФ за активи "Ощадбанку" в Криму

вівторок, 23 липень 2019, 12:30

Суд постановив стягнути з Росії не лише вартість захопленого нею майна, а й відсотки, які нараховуються з березня 2014 року. Київський апеляційний суд задовольнив заяву "Ощадбанку" і дав дозвіл на виконання рішення Міжнародного комерційного арбітражу п...