Кличко залучає російський досвід? Мобілізованим з Києва виплачуватимуть по 30 000 грн

30 000 мобілізованому на вирішення нагальних проблем не будуть зайвими

Киянам, які будуть призвані до армії в межах програми мобілізації з грудня, почнуть виплачувати 30 тис. грн. Київрада розгляне питання матеріального заохочення на найближчому засіданні. Про це повідомив мер столиці Віталій Кличко в Telegram.

"Місто віднайшло кошти для виплат по 30 000 грн кожному мобілізованому новобранцю", - обнадіїв міський голова.

На попередній сесії Київради були збільшені видатки на ЗСУ за програмою "Захисник Києва". Зокрема, 300 млн грн додатково передбачено для військових частин, які звернулися за допомогою.

Також за ініціативою мера Київ збільшив видатки на підтримку сил безпеки та оборони до 6,2 млрд грн у 2023 році.

Як відомо, заохочувати чоловіків до мобілізації коштом місцевих бюджетів більше року тому почали у державі-агресорі. Так мер Москви Собянін одним з перших виділив з бюджету свого міста кошти для вербовки громадян для війни проти України, обіцяючи крім разових виплат різні блага і в подальшому, як на фронті так і для сімей мобілізованих. Такий почин, з "легкої ноги" Кремля, швидко поширився недоімперією. Звісно нема нічого поганого, якщо і українські громади допоможуть державі коштами для стимулювання мобілізації, як вони це роблять другий рік різного роду допомогою армії коштом місцевих бюджетів.

Польська блокада не заважає експорту зерна з України: У Кабміні озвучили іншу серйозну проблему

понеділок, 4 березень 2024, 19:57

Польська блокада кордону вже не створює для України суттєвих проблем із експортом агропродукції, проти ввезення якої виступають польські фермери. 95% зерна та іншого продовольства транспортується з України через коридор у Чорному морі та дунайські порт...

Зарплати зростають чи знижуються? Стало відомо, в яких сферах українцям працювати найвигідніше

понеділок, 4 березень 2024, 19:55

В Україні зберігається загальна тенденція зростання зарплат, яка розпочалася ще 2023 року. Оплата праці населення, незважаючи на війну та виклики для економіки, продовжує збільшуватися, і середня зарплата українців, як свідчать дані Держстату, становил...