Киянам, які будуть призвані до армії в межах програми мобілізації з грудня, почнуть виплачувати 30 тис. грн. Київрада розгляне питання матеріального заохочення на найближчому засіданні. Про це повідомив мер столиці Віталій Кличко в Telegram.
"Місто віднайшло кошти для виплат по 30 000 грн кожному мобілізованому новобранцю", - обнадіїв міський голова.
На попередній сесії Київради були збільшені видатки на ЗСУ за програмою "Захисник Києва". Зокрема, 300 млн грн додатково передбачено для військових частин, які звернулися за допомогою.
Також за ініціативою мера Київ збільшив видатки на підтримку сил безпеки та оборони до 6,2 млрд грн у 2023 році.
Як відомо, заохочувати чоловіків до мобілізації коштом місцевих бюджетів більше року тому почали у державі-агресорі. Так мер Москви Собянін одним з перших виділив з бюджету свого міста кошти для вербовки громадян для війни проти України, обіцяючи крім разових виплат різні блага і в подальшому, як на фронті так і для сімей мобілізованих. Такий почин, з "легкої ноги" Кремля, швидко поширився недоімперією. Звісно нема нічого поганого, якщо і українські громади допоможуть державі коштами для стимулювання мобілізації, як вони це роблять другий рік різного роду допомогою армії коштом місцевих бюджетів.
Ціни на нафту марки Brent впали більш ніж на 1% до найнижчого рівня за майже чотири місяці. Вартість чорного золота продовжує падати на тлі того, що все більше нафтових танкерів готуються вийти з Ормузької протоки, передають Патріоти України з посиланн...
Московський нафтопереробний завод Газпром нефти, який двічі потрапив під удари безпілотників у червні, не зможе відновити роботу найближчим часом. Про це повідомляє Reuters з посиланням на два джерела, знайомі з планами підприємства, передають Патріоти...