Колапсу не буде: Білорусь відновила поставки бензину в Україну і Європу

Білорусь частково відновила експорт світлих нафтопродуктів в Україну і Польщу, повідомляють Патріоти України.

"Нами прийнято рішення задовольнити частково потреби іноземних контрагентів, з якими укладені контракти на поставку нафтопродуктів", – повідомив заступник голови державного концерну "Білнафтохім" Володимир Сізов.

За його словами, в напрямку України поставлять близько 32 тисяч тонн дизельного палива, а в напрямку Польщі – близько 8 тисяч тонн палива.

Крім того, прийнято рішення про постачання на український ринок близько 10 тисяч тонн автомобільних бензинів.

"На "Нафтан" почалося прокачування чистої нафти по гілці Сургут-Полоцьк. "Нафтан" зараз працює на завантаженні 12 тисяч тонн нафти на добу, Мозирський НПЗ на сьогодні переробляє 18 тисяч тонн нафти на добу", – заявив Сізов.

Заступник голови білоруського концерну зазначив, що дані обсяги переробки дозволили створити необхідний страхувальних запас нафтопродуктів для забезпечення внутрішнього ринку, у зв'язку з цим було прийнято рішення про часткове відновлення експорту.

Сізов також повідомив, що "Білнафтохім" оцінює недоотриману виручку від реалізації нафтопродуктів через поставки неякісної російської сировини в сумі 100 мільйонів доларів

У Зеленського пояснили, що буде з цінами на газ

понеділок, 22 липень 2019, 11:43

Представник президента в Кабінеті міністрів Андрій Герус розповів, що зміна ціни на газ буде залежати від декількох факторів, повідомляють Патріоти України. "Що буде в майбутньому - залежить від декількох факторів. Перший фактор - це взаємини з транзит...

Хіти тижня. "Хліб, вода і кісточка": Кримські пенсіонери розповіли, як їм живеться у "рідній говені" (відео)

понеділок, 22 липень 2019, 3:00

На одяг і взуття літні люди намагаються не витрачатися.