"Коломойського видавлюють з "Центренерго": Як олігарх втрачає позиції

Українська влада повернула під свій контроль державну енергетичну компанію "Центренерго", яка була "захоплена" колишнім керівництвом.

Найбільша компанія України по виробництву електрики "Центренерго" після гучного скандалу перейшла під контроль нового керівництва, яке було призначено Кабміном ще на початку березня. Про зміни в ситуації з "Центренерго" написав в Facebook глава Фонду держмайна України Дмитро Сенниченко, повідомляють Патріоти України.

Два місяці звільнене керівництво "Центренерго" блокувало доступ до компанії. Тільки 29 травня вдалося розв'язати конфлікт. "Сьогодні ми повернули контроль держави над "Центренерго". Незважаючи на опір: судовий тролінг, неодноразові мінування будівлі Фонду держмайна, тиску на Наглядову раду "Центренерго" - повідомив Сенниченко. Він уточнив, що це вдалося завдяки "блискучій операції", що тривала близько 5 годин.

За даними Сенниченка, незабаром будуть вираховані всі, хто "перейшов на темну сторону сили" і не підкорився указу Кабміну про зміну керівництва. Також буде проведено ретельний аудит. Глава Фонду держмайна підозрює, що в компанії "не все чисто". "Зробимо все, щоб "Центренерго" перетворився з чорної діри українського бюджету, де зникли 100 млрд гривень з 2004 року, на двері до економічного розвитку та інвестицій", - додав Сенниченко.

Новину прокоментував на своїй сторінці в Facebook і колишній депутат Верховної Ради Сергій Лещенко. "Коломойського видавлюють з Центренерго", - написав він. Таким чином він підтвердив чутки про те, що колишнє керівництво "Центренерго" може бути пов'язане з олігархом.

"Проскочить в Германию и не сесть в тюрьму. Как украинцы массово едут в ЕС по польским визам", - журналісти

п’ятниця, 25 червень 2021, 9:21

"Несмотря на облавы на украинцев с поддельными документами, растет поток заробитчан, которые пытаются проскочить в Евросоюз любым способом", - пише у своєму блозі Олександра Харченко, повідомляють Патріоти України, і продовжує: . Все больше украинцев и...

Про настрої на Донбасі, або Вмирати за Росію Луганськ не збирався

четвер, 24 червень 2021, 23:35

Відкритим залишається питання:що робити з проросійським населенням? На мою думку, хто ідентифікує себе росіянами, нехай їдуть до Російської Федерації. Цю проблему маємо вирішити радикально. Без люстрації всі розмови про пошук компромісів – дурні. Коли мі