Коломойському на замітку: Україна і ЄС заявили про початок великої операції по активах "ПриватБанку"

ЄС і Україна домовилися домогтися судових рішень по відношенню до людей, відповідальних за широкомасштабне шахрайство.

Вчора, 28 січня, стало відомо, що Київ і ЄС під час засідання Ради асоціації між Україною та Європейським Союзом прийняли рішення про те, що необхідно почати повернення активів ПриватБанку, які були виведені з нього до початку націоналізації в 2016 році. Про це йдеться в спільній заяві за підсумками засідання на сайті МЗС, передають Патріоти України.

Зазначається, що сторони домовилися і погодилися з тезою про те, що ніякі реформи в банківському секторі не будуть відкинуті назад. Також сторони домовилися домогтися правосуддя в зв'язку з націоналізацією ПриватБанку. ЄС і Україна домовилися домогтися судових рішень по відношенню до людей, відповідальних за широкомасштабне шахрайство в ПриватБанку. Крім того, сторони зробили особливий упор в питанні повернення активів банку, які були виведені.

"Сторони погодилися з важливістю незворотності реформ у банківському секторі, зокрема у зв’язку з націоналізацією ПриватБанку, зробивши особливий наголос на здійсненні правосуддя стосовно осіб, відповідальних за широкомасштабне шахрайство в ПриватБанку, та поверненні активів", - йдеться у повідомленні МЗС.

Українцям готують "сюрприз" з податками: Кого чекають неприємності

неділя, 16 лютий 2020, 21:24

Податки в Україні пропонують платити зовсім за іншою схемою, яка діє у багатьох країнах. Фракція "Слуга народу" пропонує нараховувати податок на доходи за іншою схемою: чим більше отримуєш, тим більше платиш, передають Патріоти України. Як стверджують ...

Скрепи неспроможні: Росія не зможе добудувати "Північний потік-2", - США

неділя, 16 лютий 2020, 20:42

Росія не зможе самостійно добудувати "Північний потік-2". Його будівництво затягнеться на тривалий час через відсутність технологій і тиску американських санкцій. Про це на Мюнхенській конференції з безпеки заявив міністр енергетики США Ден Бруйетт, пе...