Коломойському на замітку: Україна і ЄС заявили про початок великої операції по активах "ПриватБанку"

ЄС і Україна домовилися домогтися судових рішень по відношенню до людей, відповідальних за широкомасштабне шахрайство.

Вчора, 28 січня, стало відомо, що Київ і ЄС під час засідання Ради асоціації між Україною та Європейським Союзом прийняли рішення про те, що необхідно почати повернення активів ПриватБанку, які були виведені з нього до початку націоналізації в 2016 році. Про це йдеться в спільній заяві за підсумками засідання на сайті МЗС, передають Патріоти України.

Зазначається, що сторони домовилися і погодилися з тезою про те, що ніякі реформи в банківському секторі не будуть відкинуті назад. Також сторони домовилися домогтися правосуддя в зв'язку з націоналізацією ПриватБанку. ЄС і Україна домовилися домогтися судових рішень по відношенню до людей, відповідальних за широкомасштабне шахрайство в ПриватБанку. Крім того, сторони зробили особливий упор в питанні повернення активів банку, які були виведені.

"Сторони погодилися з важливістю незворотності реформ у банківському секторі, зокрема у зв’язку з націоналізацією ПриватБанку, зробивши особливий наголос на здійсненні правосуддя стосовно осіб, відповідальних за широкомасштабне шахрайство в ПриватБанку, та поверненні активів", - йдеться у повідомленні МЗС.

Санкції проти Росії та коронавірус: чи можливе завершення війни на Донбасі

четвер, 2 квітень 2020, 21:21

Зі свого боку Кремль навпаки намагається використати пандемію коронавірусу у власних цілях – скасування економічних санкцій. При цьому відмовлятися від анексії Криму та окупації частини Донбасу вона не має наміру. Наразі ситуація на лінії розмежування ...

В українських магазинах більше не скуповують гречку та цукор

четвер, 2 квітень 2020, 20:15

Найбільше знизився попит зі "стратегічних продуктів" на цукор, сало і вершкове масло. Ажіотажний попит на продукти харчування, який спостерігався останні два тижні на тлі загальнонаціонального карантину в Україні, знизився. Про це на своїй сторінці у F...