"Коломойський більше не мільярдер": У Forbes розповіли, скільки грошей втратив олігарх

Донедавна мільярдер Ігор Коломойський цьогоріч втратив понад половину своїх статків, оцінка яких впала до 850 млн дол, передусім через втрату в нафтових активах. Про це йдеться в оцінці Forbes Україна, передають Патріоти України.

Так, найбільшу частку в активах Коломойського становлять нафтові компанії мільярдера у вигляді "Укрнафти" та "Укртатнафти". У листопаді ці підприємства були відчужені державою та передані в управління Міністерства оборони. Крім 500 заправок "Укрнафти", які були відчужені, група "Приват" зберегла близько 1000 АЗС, які оцінюються у 150 млн дол.

Таким чином, оцінка нафтових та газовидобувних активів Коломойського з 920 млн дол у листопаді торік впала до 180 млн дол на листопад цьогоріч.

Інша основа бізнесу групи "Приват" у вигляді металургійних активів (Нікопольський та Запорізький феросплавні заводи) знецінилася вдвічі, з 310 млн дол до 120 млн дол.

Медіа активи, представлені часткою Коломойського у "Групі 1+1", також знецінилися вдвічі, до 70 млн доларів. Завод "Дніпроазот", що виробляє азотні добрива, впав в оцінці з 50 млн доларів до 30 млн доларів.

Також до скорочення статків бізнесмена додалося падіння вартості активів в енергетиці ("Полтаваобленерго", "Сумиобленерго", "Чернігівобленерго" та "Дніпрообленерго") – з 60 до 20 млн дол. Частки в Іллічівському морському рибному порту та Чорноморському паливному термінали вдвічі знецінилися до 20 млн дол.

Як наслідок, якщо на листопад 2021 року статки Коломойського оцінювалися у 1,95 млрд доларів, то на листопад 2022 року він перестав бути мільярдером, адже статки скоротилися до 850 млн доларів.

Українцям у Німеччині загрожують штрафи до 50 тисяч євро: Про що треба знати

субота, 28 січень 2023, 17:30

Українці, які виїхали у Німеччину, можуть отримати штраф до 50 тисяч євро, якщо працюють нелегально. Про це повідомляє німецько-українська благодійна асоціація Ukrainian Future у Facebook. Покарання можуть отримати як наймані працівники, так і роботода...

З санкціями ЄС проти алмазного сектору РФ виникли проблеми через одну країну, - Politico

субота, 28 січень 2023, 13:29

У Європейському Союзі обговорюють новий раунд санкцій проти Росії у зв'язку зі збройною агресією в Україні. Одна з пропозицій — заборона на імпорт алмазів з РФ. Але в цьому питанні виникають складнощі через внутрішні розбіжності в Бельгії, повідомляють...