Коломойський рулить: Атака на SkyUp триває, зараз на компанію завели справу в ДБР

Прямого зв’язку між атаками на SkyUp з боку державних органів і затримками немає, але нервів і людських ресурсів ця боротьба забирає чимало.

Авіакомпанія SkyUp отримала копію заяви позивачки Оксани Пасенко в Державне бюро розслідувань, прокуратуру і Національну поліцію, в якому йдеться про те, що авіакомпанія не виконує рішення Баришівського суду. Про це заявив акціонер української авіакомпанії SkyUp Олександр Альба, передають Патріоти України.

“Сьогодні ми отримали копію заяви все тієї ж Оксани Анатоліївни Пасенко в ДБР, Прокуратури і Нацполіцію про вчинення SkyUp кримінального злочину – невиконання рішення Баришівського суду! Серйозно. Та сама людина, яка на камеру програми “Схеми” зізналася, що ніколи не була клієнтом нашої компанії і не подавала позов у Баришівський суд, тепер вимагає виконання рішення за цим позовом! Є взагалі межа цього божевілля?”, – написав Альба.

Також він зазначив, що прямого зв’язку між атаками на SkyUp з боку державних органів і затримками немає, але нервів і людських ресурсів ця боротьба забирає чимало.

“Нагадаю, що нашу апеляцію на абсурдне рішення Баришівського, прости Господи, суду ще не було розглянуто. Хочеться процитувати недавні слова Посла Франції в Україні Ізабель Дюмон: “Було б фантастично, якби той час і енергію, який ми витрачаємо на захист наших компаній, ми могли б присвятити розвитку нових проектів”, – підсумував Альба.

У Польщі підвищать мінімалку: Скільки можуть отримати українські заробітчани

субота, 19 червень 2021, 13:15

У Польщі на третину злетіла кількість вакансій для українських заробітчан. У Польщі мінімальну зарплату для тих, хто працює за цивільно-правовими договорами, збільшать на 1,5 тис. грн до 21,44 тис. грн. Такий перерахунок зокрема зачепить українських за...

Двох вже замало: Українці отримуватимуть три платіжки за газ

субота, 19 червень 2021, 9:19

В Україні будуть надходити три платіжки за газ. Окрім вартості самого блакитного палива і плати за транспортування, також доведеться платити і за обслуговування внутрішньобудинкових мереж. Останній тариф обіцяють зробити дещо меншим, ніж чинна абонплат...