Коломойський рулить? "Укрнафта" уклала контракт із новим головою правління і отримала 2,6 млрд грн збитків

Наглядова рада обрала Олега Геза без проведення конкурсу — в компанії пояснили своє рішення карантинними обмеженнями.

"Укрнафта" уклала контракт із головою правління компанії Олегом Гезом і оприлюднила звітність за перше півріччя 2020 року. Про це компанія повідомила в системі розкриття інформації Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку, передають Патріоти України.

Олег Гез був обраний головою правління Укрнафти 20 травня, з 1 травня він був в.о. глави компанії. Наглядова рада обрала Геза без проведення конкурсу — в компанії пояснили своє рішення карантинними обмеженнями. У Нафтогазі України (володіє 50%+1 акція Укрнафти) підтримали це рішення.

Також компанія повідомила, що в першому півріччі 2020 року одержала 2,59 млрд грн чистого збитку проти 18,24 млн грн чистого прибутку за аналогічний період 2019 року. Чистий дохід Укрнафти знизився на 28,2% - до 9,97 млрд грн.

За звітний період Укрнафта збільшила видобуток нафти і конденсату на 0,9% - до 763 тис. т, газу — на 1,4%, до 585 млн кубометрів, виробництво зрідженого газу зросло на 7,4%, до 59,2 тис. т.

Укрнафта — найбільша нафтовидобувна компанія України. НАК Нафтогаз України належить 50%+1 акція, групі компаній, пов’язаних з колишніми акціонерами ПриватБанку, в тому числі олігархом Ігорем Коломойським, — близько 42% акцій. На балансі Укрнафти знаходяться 25 бурових установок, 1891 нафтова і 162 газових свердловин, компанії належить 537 АЗС.

Надходження валюти в Україну суттєво впаде: Ціни на вітчизняну пшеницю стрімко падають

неділя, 9 серпень 2020, 22:27

Виробники стримують продажі пшениці в очікуванні зростання цін. Внаслідок нижчої, ніж торік, урожайності виробники стримують продажі пшениці в очікуванні зростання цін. У липні трейдери були змушені підвищувати ціни задля формування експортних партій п...

Порятунок потопаючих - діло самих потопаючих: Кабмін розповів про скасування дитячих виплат

неділя, 9 серпень 2020, 21:46

Уряд таким чином планує заощадити більше 48 мільйонів гривень. У Кабінеті міністрів України проголосували за те, щоб скасувати соціальні виплати на дітей. Гроші, які в результаті цього будуть зекономлені, будуть спрямовані на інші потреби. Ця постанова...