Коли на чолі уряду "свій хлопець", або Знекровлений кризою Держбюджет дотуватиме олігарха: Шахти Ахметова відновлять роботу завдяки сандальному рішенню Міненерго щодо зупинки АЕС

На зміну лобістів Коломойського, котрі добивали енергоринок демпінговою електрикою з Росії, прийшли слуги іншого олігарха, котрі зупиняють виробництво найдешевшого ґатунку, щоб підтримати збиткові підприємства найбагатшої людини України

Зеленський впевнений у своєму новому прем'єрі

Енергохолдинг «ДТЕК» Ріната Ахметова готовий вивести з простою два вугільні підприємства, щоб виконати оновлений прогноз балансу електроенергетичної системи, затверджений Міністерством енергетики та захисту навколишнього середовища. Про це генеральний директор “ДТЕК Енерго” Дмитро Сахарук заявив у ході селекторної наради в Мінекоенерго, повідомляють Патріоти України з посиланням на Інтерфакс-Україна.

“Ми проаналізували затверджений баланс (прогнозний баланс електроенергетичної системи, – ред.) і бачимо, що вугілля затребуване для забезпечення затвердженого балансу. Ми підготували і подали Міністерству вугільний баланс”, – повідомив він.

За його словами, підприємство “Павлоградвугілля” потрібно вивести з простою з 15 травня, а “Добропіллявугілля” – з 1 червня.

Також Сахарук зазначив, що слідом за оновленням виробничого і паливного балансів необхідно прийняти економічний баланс ринку, щоб компанії розуміли як працювати в поточних умовах дефіциту коштів у ринку.

У свою чергу в. о. міністра енергетики та захисту навколишнього середовища Ольга Буславец повідомила, що економічний баланс обговорять у ході найближчого засідання антикризового енергетичного штабу 12-13 травня.

Нагадаємо, Мінекоенерго переглянуло прогнозний енергетичний баланс на 2020 рік через критичну ситуацію на ринку. Зокрема, документом обмежили вироблення електроенергії державними АЕС. Перевагу отримали ТЕЦ і “зелена” енергетика, найбільшим власником яких є ДТЕК Ріната Ахметова.

Група народних депутатів звернулася до прем’єр-міністра Дениса Шмыгаля з проханням не відключати атомні енергоблоки. ДБР відкрило справу проти чиновників Мінекоенерго через рішення про скорочення виробництва електроенергії на АЕС.

"Енергоатом" не ремонтуватиме енергоблок, бо підрядник хоче зробити це "занадто дешево"

четвер, 28 вересень 2023, 18:59

Оператор всіх атомних електростанцій України держкомпанія НАЕК "Енергоатом" не встигне відремонтувати енергоблок №2 Хмельницької АЕС, щоб той працював взимку на повну потужність, передають Патріоти України. Як повідомляє народний депутат Ярослав Железн...

"єВідновлення": У "Дії" з’явилися сертифікати на придбання нового житла, але є нюанс

четвер, 28 вересень 2023, 18:25

У державному застосунку "Дія" з’явилися перші сертифікати в межах програми "єВідновлення" для придбання нового житла замість зруйнованого російськими окупантами. Про це повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль в Telegram, передають Патріоти України. Про...