
Програма “Національний кешбек” продовжує працювати, а всі виплати за серпень українці отримають протягом наступного тижня. Про це повідомив міністр економіки, довкілля та сільського господарства Олексій Соболев, передає Interfax.
“Виплата кешбеку за серпень відбудеться у повному обсязі. Завершуються фінальні процедури перед її запуском”, — зазначив Соболев. За словами міністра, затримка виникла через технічні процедури погодження та більшу, ніж очікувалося, кількість учасників програми.
“Виплата за серпень є найбільшою за весь час діяльності програми. Далі почнуться виплати за вересень”, — додав він.
Соболев підкреслив, що “Національний кешбек” — це ефективний державний інструмент підтримки українського виробника, який уже показав свою результативність.“Є багато запитів на продовження і розширення програми на інші види продукції від самих виробників”, — сказав глава Мінекономіки.
Міністр подякував українцям, які беруть участь у програмі: “Кожна покупка українського товару — це внесок у стабільність економіки. Саме завдяки вашій участі програма продовжує працювати”.
На ринку в Україні періодично спостерігаються справжні «аномалії», коли ціни на овочі чомусь значно зростають. При цьому ціла низка продуктів може подорожчати до кінця літа на 20%, передають Патріоти України. Про це повідомив під час брифінгу в Media C...
В Україні протягом липня валютний ринок залишатиметься стабільним — без різких коливань. Другий місяць літа навряд чи стане місяцем валютних сенсацій. Чому не буде різких коливань найближчим часом, розповів банкір Тарас Лєсовий у коментарі «УНІАН», пер...