
Наступні три місяці енергосистема України зможе забезпечувати потреби країни в електриці, тож відключення світла будуть мінімальними. Таке поліпшення пов'язане з виходом з ремонту енергоблоків АЕС та зменшенням споживання після закінчення аномальної спеки. Натомість після настання холодів фахівці прогнозують дефіцит електроенергії. Про це розповів директор енергетичних програм центру Разумкова Володимир Омельченко в коментарі для "24 каналу", передають Патріоти України.
Експерт додав, що такий оптимістичний прогноз стане реальністю за умови відсутності системних і потужних атак росіян на енергетичні об'єкти України, таких які були з березня по червень. "В осінній, зимовий період я прогнозую, що буде дефіцит електрики. Але є всі шанси говорити про те, що ми зможемо зберегти цілісність енергетичної системи. Якогось системного блекауту не станеться. Проте ще дуже багато потрібно працювати", – зазначив Омельченко.
Українці, які досі не оформили право власності на земельні паї, ризикують втратити свої ділянки. Остаточний термін для завершення всіх процедур встановлено на 1 січня 2028 року — після цієї дати землю можуть передати у комунальну власність територіальн...
У той час як деякі пенсіонери можуть отримувати щомісячну надбавку в розмірі 650 гривень, інші цілком можуть розраховувати на одноразову виплату в розмірі 3100 гривень. При цьому багато українських пенсіонерів не знають, що можуть отримувати не лише ос...