Коли смартфони під санкціями: Росіян почали переходити на кнопкові телефони

У Росії зростає популярність фічерфонів – кнопкових "звонилок" з мінімумом функцій. Експерти пов'язують це з рішенням найбільших виробників смартфонів призупинити поставки в країну-агресор та наявних проблем з логістикою. Про це повідомляє РБК з посиланням на звіт аналітичного центру GS Group, передають Патріоти України.

Так, поставки кнопкових телефонів в Росії в першому кварталі 2022-го виросли відразу на 43% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року й сумарно досягли 3,5 млн. пристроїв. Поставки смартфонів же скоротилися на 14%, до 6,8 млн штук.

Основний обсяг імпорту кнопкових телефонів забезпечили три російські бренди: Inoi, F+ і BQ – на них сукупно припало майже два мільйони пристроїв. Представники одного з них зауважили, що зробили більш об'ємне замовлення, аби не зіткнутися з нестачею товару в майбутньому через проблеми з логістикою.

Буде удар! Чому ціни на продукти зростатимуть навіть влітку

вівторок, 23 червень 2026, 12:58

Влітку в Україні ціни на молочку та м'ясні продукти можуть зрости від 8% до 20%, а овочі будуть дешевими тільки в сезон. Про це сказав заступник голови Всеукраїнської аграрної ради Денис Марчук під час розмови в Media Center Ukraine, передають Патріоти...

На українців чекають нові рахунки за світло: Як уряд змінює правила гри

вівторок, 23 червень 2026, 11:58

В Україні запроваджують довгострокові контракти на ринку електроенергії. Про це повідомила прем’єр-міністерка Юлія Свириденко, передають Патріоти України. Новація поширюється виключно на комерційних учасників ринку. Очікується, що запровадження нового ...