
Через масований ракетний обстріл критичної інфраструктури в Україні перестали діяти графіки відключень світла. Експерти спрогнозували, коли ситуація в енергосистемі може стабілізуватись, передають Патріоти України.
В українській енергосистемі досі суттєвий дефіцит електроенергії, однак фахівці роблять усе можливе, аби врегулювати ситуацію. В ефірі національного телемарафону голова ДТЕК Мережі Олександр Фоменко сказав, коли буде змога повернутись до звичних графіків відключень струму.
За словами Фоменка, до графіків, які діяли до останньої масованої атаки 23 листопада, ми повернемось, ймовірно, уже дуже скоро, а саме – у понеділок, 28 листопада.
Генерація продовжує нарощувати потужність, тому велика ймовірність, що ліміти збільшуватимуться й ми поступово вийдемо на графіки обмежень, які діяли до останньої атаки. Орієнтовано десь у понеділок, – констатував голова ДТЕК.
Франківський районний суд Львова відмовив ПриватБанку у стягненні заборгованості з клієнтки та частково задовольнив її зустрічний позов. Суд зобов'язав банк скасувати кредитний борг в 142,7 тис. грн, що виник внаслідок дій шахраїв, повернути списані ко...
Національний банк України ввів в обіг оновлену банкноту номіналом 100 гривень. Головна зміна — на зворотному боці купюри над зображенням Київського національного університету імені Тараса Шевченка з'явився напис: «Слава Україні! Героям слава!», зазнача...