
Через масований ракетний обстріл критичної інфраструктури в Україні перестали діяти графіки відключень світла. Експерти спрогнозували, коли ситуація в енергосистемі може стабілізуватись, передають Патріоти України.
В українській енергосистемі досі суттєвий дефіцит електроенергії, однак фахівці роблять усе можливе, аби врегулювати ситуацію. В ефірі національного телемарафону голова ДТЕК Мережі Олександр Фоменко сказав, коли буде змога повернутись до звичних графіків відключень струму.
За словами Фоменка, до графіків, які діяли до останньої масованої атаки 23 листопада, ми повернемось, ймовірно, уже дуже скоро, а саме – у понеділок, 28 листопада.
Генерація продовжує нарощувати потужність, тому велика ймовірність, що ліміти збільшуватимуться й ми поступово вийдемо на графіки обмежень, які діяли до останньої атаки. Орієнтовано десь у понеділок, – констатував голова ДТЕК.
Влітку в Україні ціни на молочку та м'ясні продукти можуть зрости від 8% до 20%, а овочі будуть дешевими тільки в сезон. Про це сказав заступник голови Всеукраїнської аграрної ради Денис Марчук під час розмови в Media Center Ukraine, передають Патріоти...
В Україні запроваджують довгострокові контракти на ринку електроенергії. Про це повідомила прем’єр-міністерка Юлія Свириденко, передають Патріоти України. Новація поширюється виключно на комерційних учасників ринку. Очікується, що запровадження нового ...