Коли з "пістолета" заправної колонки ллється... не паливо: Як шахраї на АЗС обдурюють водіїв

Українці продовжують масово скаржитися на несумлінних працівників АЗС та махінації з паливом. З кожним днем "ділки" вигадують все нові схеми та способи наживатися на критичній ситуації в країні, повідомляють Патріоти України.

У соціальних мережах водії скаржаться на ще один "схематоз" АЗС, коли з "пістолета" заправної колонки ллється не паливо, а повітря. "Зараз у багатьох АЗС є фішка по недоливу. Машина частенько не бачить зовсім заправку. Вже двічі так було. Спочатку думав, що якийсь глюк у машині", - скаржиться користувач Сергій Цимбал.

Заправити таким чином прозору каністру не вийде (відсутність 3–4 літрів у невеликій каністрі відразу помітно), але скроїти пару літрів у баку – будь ласка. До речі, про самі каністри. Вони також злетіли у ціні: на маркетплейсах за металеву каністру на 20 літрів продавці просять від 1500 до 3000 гривень. Порожню, звісно.

Втім, не святі й самі водії, яким за умов паливного дефіциту доводиться постаратися для того, щоб у сутичці з іншими автомобілістами здобути дорогоцінні літри. "Відпускають не більше 20 літрів на авто, але є варіанти. Можна купити бензин через додаток АЗС, наприклад, літрів 60. Під'їжджаєте до колонки, вибираєте в додатку де ви знаходитесь і яку колонку маєте намір використовувати, вставляєте "пістолет" у бак, додаток вам напише, що доступно не більше 20 літрів. Заправляєте ці 20 літрів, повертаєте "пістолет" на колонку, в додатку буде зазначено, що заправка закінчена. А потім проробляєте цю операцію вдруге і втретє. Таким чином можна залити 60 літрів за раз. Щоправда, деякі водії у черзі вас матюкатимуть, але чесно кажучи так роблять багато хто", - розповіла столична автомобілістка Яна.

Джерело: Апостроф

Оце так: Європа збільшила імпорт російського газу - Financial Times

вівторок, 29 листопад 2022, 14:00

На тлі повномасштабного російського вторгнення в Україну Європа збільшила імпорт російського скрапленого газу (СПГ) на 42% порівняно з аналогічним періодом минулого року, передають Патріоти України. Як повідомляє Financial Times, на СПГ з Росії припада...

Українцям щомісяця даватимуть по 900 гривень для оплати комуналки: Кому надано таку допомогу

вівторок, 29 листопад 2022, 11:30

Незважаючи на субсидії, які держава дає малозабезпеченим сім'ям на оплату комунальних послуг, все ж таки для багатьох українців оплата комуналки стала непосильним тягарем, передають Патріоти України. Ціни на все зростають, доходи скорочуються, а щоміся...