Компанія BMW презентувала свій перший спортивний байк

Продавати новинку почнуть у березні.

24 вересня підрозділи BMW M і BMW Motorrad показали свою першу спільну роботу — спортивний мотоцикл BMW M 1000 RR, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

Мотоцикл обладнали чотирициліндровим рядним 1,0-літровим силовим агрегатом. Його створили на базі двигунів, що використовують у спортивних байках.

Мотор байка має рідинне охолодження. Це дає новинці змогу прискорюватися до першої сотні за 3,1 сек. Максимальна швидкість мотоцикла — 306 км/год.

Фахівці BMW M розробляли зовнішні панелі моделі для забезпечення максимальної притискної сили. Таким чином збільшується прискорення і зменшується відстань гальмування байка.

Власники спортивного мотоцикла зможуть обирати режими їзди. Всього їх буде п'ять: Rain, Road, Dynamic, Race і Race Pro 1-3.

Крім того, BMW M RR отримав лаунч-контроль, систему контролю тяги і функцію допомоги під час старту на підйомі. Новинка матиме екран розміром 6,5 дюйма зі спеціалізованим оформленням у М-стилістиці. Вартість спортивного байка поки що не відома.

"Зміна форматів переговорів і "вільні економічні зони" не допоможуть реінтегрувати ОРДЛО", - Снєгирьов

середа, 21 жовтень 2020, 16:20

На мою думку , такі заяви Олексія Рєзнікова свідчать про те, що представники міністерства з питань реінтеграції окупованих територій, не мають ані "дорожньої карти", ані загального уявлення про механізми завершення війни та повернення тимчасово окупованих

Бензин на АЗС різко подорожчав: Експерти дали прогноз, як зміняться ціни протягом тижня

вівторок, 20 жовтень 2020, 22:51

С​хоже, що після тривалої стабільності на паливному ринку ціни на заправках почали рости. Мережа АЗС групи «Приват» увечері 19 жовтня підвищила ціни на бензин і дизельне паливо на 1 гривню. Так, літр дизпалива і бензину марки А-95 в мережах «Укрнафта»,...