Компанія BMW презентувала свій перший спортивний байк

Продавати новинку почнуть у березні.

24 вересня підрозділи BMW M і BMW Motorrad показали свою першу спільну роботу — спортивний мотоцикл BMW M 1000 RR, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

Мотоцикл обладнали чотирициліндровим рядним 1,0-літровим силовим агрегатом. Його створили на базі двигунів, що використовують у спортивних байках.

Мотор байка має рідинне охолодження. Це дає новинці змогу прискорюватися до першої сотні за 3,1 сек. Максимальна швидкість мотоцикла — 306 км/год.

Фахівці BMW M розробляли зовнішні панелі моделі для забезпечення максимальної притискної сили. Таким чином збільшується прискорення і зменшується відстань гальмування байка.

Власники спортивного мотоцикла зможуть обирати режими їзди. Всього їх буде п'ять: Rain, Road, Dynamic, Race і Race Pro 1-3.

Крім того, BMW M RR отримав лаунч-контроль, систему контролю тяги і функцію допомоги під час старту на підйомі. Новинка матиме екран розміром 6,5 дюйма зі спеціалізованим оформленням у М-стилістиці. Вартість спортивного байка поки що не відома.

Буде велика "зачистка": В Україні готують масові скорочення чиновників - можуть звільнити кожного другого

понеділок, 4 липень 2022, 23:44

В Україні планують різко скоротити кількість чиновників. Кабмін пропонує скоротити кількість самих міністерств та центральних органів виконавчої влади, а також кількість та їхніх працівників, передають Патріоти України. У результаті в центральних апар...

Слава про заклад шириться, але дуже сумнівна: У російському "Вкусно і точка" продають бургери з комахами (фото, відео)

понеділок, 4 липень 2022, 21:14

Російська мережа фаст-фудів "Вкусно і точка" стрімко набирає популярності, однак дещо сумнівної. Після булочок з пліснявою росіяни помітили бургери з рештками комах, передають Патріоти України. Росія з гордістю та помпезністю відкрила мережу фаст-фудів...