Компанія BMW презентувала свій перший спортивний байк

Продавати новинку почнуть у березні.

24 вересня підрозділи BMW M і BMW Motorrad показали свою першу спільну роботу — спортивний мотоцикл BMW M 1000 RR, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

Мотоцикл обладнали чотирициліндровим рядним 1,0-літровим силовим агрегатом. Його створили на базі двигунів, що використовують у спортивних байках.

Мотор байка має рідинне охолодження. Це дає новинці змогу прискорюватися до першої сотні за 3,1 сек. Максимальна швидкість мотоцикла — 306 км/год.

Фахівці BMW M розробляли зовнішні панелі моделі для забезпечення максимальної притискної сили. Таким чином збільшується прискорення і зменшується відстань гальмування байка.

Власники спортивного мотоцикла зможуть обирати режими їзди. Всього їх буде п'ять: Rain, Road, Dynamic, Race і Race Pro 1-3.

Крім того, BMW M RR отримав лаунч-контроль, систему контролю тяги і функцію допомоги під час старту на підйомі. Новинка матиме екран розміром 6,5 дюйма зі спеціалізованим оформленням у М-стилістиці. Вартість спортивного байка поки що не відома.

Тарифи на комуналку, курс долара, податки і пенсії: Що зміниться для українців уже першого дня літа

четвер, 1 червень 2023, 9:30

Вже з 1 червня деякі тарифи на комуналку стануть вищими. Частина українців отримає вищі пенсії. Може підскочити курс долара. Податки для бізнесу поки будуть незмінними, але це ненадовго. У складній ситуації залишатиметься ринок житла. Про те, які змі...

Частина українців додатково отримуватиме до пенсії 4200 грн: Кого стосується новий закон

четвер, 1 червень 2023, 9:00

Парламент ухвалив проєкт закону, згідно з яким політв’язні комуністичного режиму СРСР отримуватимуть пенсії за особливі заслуги перед Україною. Як повідомив ініціатор законопроєкту народний депутат України Володимир Вятрович, парламентарі 313 голосами ...