Кому з українців у 2023 році не варто розраховувати на збільшення пенсії: Названо категорії, яким точно не пощастить

Внаслідок масштабної березневої індексації пенсій виплати підвищилися у понад 10 мільйонів пенсіонерів, передають Патріоти України.

Мінімальна сума доплати у березні становила 100 гривень, а максимальна — 1500 гривень. Середній розмір підвищення — 579,10 гривень.

З 1 квітня підвищення пенсій буде здійснено для пенсіонерів, які продовжують працювати. Розміри підвищення будуть для кожного індивідуальні з урахуванням стажу та розміру офіційної заробітної плати, нагадує «НаПенсії».

З 1 липня 2023 року планується підвищення на коефіцієнт 1,20 пенсій держслужбовців та науковців, призначених до 31 грудня 2022 року.

Але є категорії пенсіонерів, яким у 2023 році пенсії не збільшать. До них належать:
- працюючі пенсіонерам, які мають невеликий страховий стаж;

- колишні працівники прокуратури та колишні судді;

- пенсіонери, у яких пенсія вища за максимально можливу суму (рівна десяти прожитковим мінімумам для осіб непрацездатного віку — 20,93 тис. грн).

Частина пенсіонерів в Україні може отримати одразу шість пенсій: Що треба знати

четвер, 8 червень 2023, 6:50

В Україні ті пенсіонери, які ухвалили рішення надовго виїхати з території країни, мають право на одноразову виплату у розмірі шести пенсій. Для цього потрібно написати заяву та звернутися до відділення Пенсійного фонду.Про це йдеться у роз'ясненні ПФУ ...

"Ми не встановлюємо правила": Зеленський розповів, чому МВФ не подобається ідея зниження податків

середа, 7 червень 2023, 16:26

Поки в Україні йде війна введення податкової реформи для зниження податкового тиску неможливо. Таку заяву під час прес-конференції зробив президент України Володимир Зеленський, зазначивши при цьому, що саму ідею реформи, при якій податок на додану вар...